reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
To ja też mam pytanie jesteście już na plusie? Która ciąża i ile kg do przodu? Jestem ciekawa bo to moja pierwsza ciąża jak to wygląda u was. Dodam że ja do szczupłych dziewcząt nie zaliczam się i trochę boję się o wagę.
Ja przed ciaza przytylam 10 kg... w 7 tyg mialam 63 potem spadek i teraz 62,5 i nie zebym narzekala, ale nie wiem czy to dobrze czy nie za malo...
 
Ja +3,5 kg w 17tc, od dwóch tygodni waga się zatrzymała :)
To ja też mam pytanie jesteście już na plusie? Która ciąża i ile kg do przodu? Jestem ciekawa bo to moja pierwsza ciąża jak to wygląda u was. Dodam że ja do szczupłych dziewcząt nie zaliczam się i trochę boję się o wagę.
 
To ja też mam pytanie jesteście już na plusie? Która ciąża i ile kg do przodu? Jestem ciekawa bo to moja pierwsza ciąża jak to wygląda u was. Dodam że ja do szczupłych dziewcząt nie zaliczam się i trochę boję się o wagę.
Ja tez do szczuplych nie należę i bardzo sie bałam jak to będzie. Okazalo sie ze zrzucilam do 18 tygodnia ciazy ponad 7 kg przez leki na podtrzymanie a teraz koncze 19 tydzien i przytylam tylko 0,4 kg a brzuszek mam mniejszy niz przed ciaza z tym ze ladnie zaokrąglony☺
 
Przed 55 obecnie 62 [emoji16]
W pierwszej ciazy dobilam do 30 takze zadne zaskoczenie dla mnie...
 
Hey o jaki tu ruch :)
Co do spania śpię różnie ale na lewym najlepiej i z ugieta prawa noga :D
Snów nie mam żadnych, śpię jak dusel do rana już.
Co do kg to 4 ciąża, na początku -1kg, a teraz +2 więc nie jest źle, zawsze jakieś 9kg tylam w ciazach. Teraz 15+4.
 
A ja znów śpię kiepsko i dziś postanowiłam że zamawiam ta poduche motherhood w kształcie C.
Ja w pierwszej ciazy chyba 7 na plus, w drugiej 8 a teraz do tej pory 2,5 ale było więcej i spadlo
 
reklama
Przed 55 obecnie 58...chyba jak narazie idę książkowo z przybieraniem na wadze...mam tylko nadzieje, że więcej niż 15 nie przytyje:/
 
Do góry