reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Patka2616, Carenik Dziewczyny wasze brzuszki fajne już takie bardzo widoczne, mój jest bliżej taki jak ma 'Patka2616 a to już 16+3, i tez mój mąż żartuje że go z ciążą wkrecam:p Wieczorem tylko tak się bardziej uwidacznia, czasem mniej a czasem bardziej go widać... Lubię jak jest go widać:-)
 
A ja mam pytanie z totalnie innej beczki. Czy wy też miewacie może takie głupie sny?
Mi się potrafi śnić że mojej fasolce nie bije serduszko... I to potrafią tak realne być sceny jakbym przed chwilą dopiero skończyła oglądać film... Masakra.. Taka schiza
Oj ja też mam bardzo realistycznie sny często snia mi się dzieci, różne dziwne historie a często tez są to sny erotyczne wszystkie aż za bardzo realistycznie. To muszą być hormony...
 
Widzisz ty taki w 16..a ja w 13.:S czas kupić buty na rzepy chyba [emoji23]
Patka2616, Carenik Dziewczyny wasze brzuszki fajne już takie bardzo widoczne, mój jest bliżej taki jak ma 'Patka2616 a to już 16+3, i tez mój mąż żartuje że go z ciążą wkrecam:p Wieczorem tylko tak się bardziej uwidacznia, czasem mniej a czasem bardziej go widać... Lubię jak jest go widać:-)
 
Ja przeważnie na lewym albo prawym boku. Nie umiem spać na plecach a nie mogę na brzuchu z czego nie jestem zadowolona.
 
reklama
Do góry