reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
O to ja 17+4 tydz., a z wagi 52 kg przeskoczyłam na 54 kg :-). Śpię prawie w każdej pozycji jaka jest możliwa, oprócz na brzuchu ;-)
 
Myślę że to kwestia budowy ciała a napewno metabolizmu, ja jem bardzo slabo bo żadnych warzyw (od dziecka, nie lubię po prostu) witamin nie chce mi się brać i jem dużo słodkiego. A druga sprawa to moze wiek ja w pierwszej ciazy miałam 20lat to też może swoje robi
 
Ja śpie przeważnie na lewym boku i podobnie jak Liza też podginam często prawa nogę :D
U mnie waga +1kg od wagi początkowej w tym momencie, w między czasie schudłam 3kg ale już nadrobilam. W poprzedniej ciąży przytyłam 9kg
 
Później możesz przodowac w jej zrzucaniu.
Waga to tylko numer, nie ma co przykładać do niej zbyt wielkiego znaczenia.
 
Moje tez.
Z fajnych i jędrnych zrobiły się już nie tak bardzo jędrne :p Chociaż uważam ze nadal są fajne.
Po urodzeniu Gabi wróciłam do pływania i waga spadła. Z ilu to nie wiem bo ja się nie wazę. Sportowcy zazwyczaj maja większa wagę ze względu na mięśnie. Ale widziałam po spodniach. Czasami dwie nowe pary w ciągu miesiąca bo kurczyłam się w tempie przyspieszonym.
Przytyjemy tyle ile trzeba, potem się zrzuci i już.
 
reklama
Ja zamierzam z mlodym gdzies ruszyc. Albo zajecia jakies albo wlasnie basen. Nawet nie dla schudniecia ale zeby sie troche poruszac.
Moje tez.
Z fajnych i jędrnych zrobiły się już nie tak bardzo jędrne [emoji14] Chociaż uważam ze nadal są fajne.
Po urodzeniu Gabi wróciłam do pływania i waga spadła. Z ilu to nie wiem bo ja się nie wazę. Sportowcy zazwyczaj maja większa wagę ze względu na mięśnie. Ale widziałam po spodniach. Czasami dwie nowe pary w ciągu miesiąca bo kurczyłam się w tempie przyspieszonym.
Przytyjemy tyle ile trzeba, potem się zrzuci i już.
 
Do góry