reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dziś poszukalam w internecie i znalazłam cos o migrenie z aurą. Wszystko jak z moich doświadczeń. Za tydzień mam wizytę u neurologa. Zapamiętam. Zrobić test. Kleszcza miałam kiedyś na brzuchu. Najważniejsze, że to nie był udar. Moja mama za długo zwlekala, poszła spać, nie wiedziała że to poważne i rano nastąpiły nieodwracalne skutki. Ma niedowlad lewostronny,juz prawie od 3lat
 
reklama
Ja mam dokładnie te objawy i to właśnie migrena z aura. Drętwieje mi zawsze lewa dłoń i to tak najpierw dwa palce potem kolejne dwa itd potem przechodzi na lewą stronę ust i wychodzi. Całość drętwienie może z 3min trwa ale problemy z widzeniem dłużej. A jeszcze lepsze jest to że czasem nie boli mnie po tym głowa. kończy się tylko na tej całej aurze.
Ulga. Wolę wiedzieć, że to migrena. Nigdy nie miałam takich objawów. Zdarzały mi się długotrwałe bóle, z mdłościami i nic poza tym. A teraz w ciąży, to człowiek przewrazliwiony. Mam paracetamol. Czy są jeszcze sposoby na to? Szczególnie w ciąży? Na pewno na wizycie u swej ginekolog zapytam
 
Cześć dziewczyny. Ja dzis od rana w stresie.
Nie dość że ostatnio się okazało że krwiak się powiększył to dziś plamienia... O tyle dobrze ze są brązowe, z małymi skrzepami... Ginekolog mówił by takimi się nie martwić bo to znaczy że się oczyszcza,zeby bać się tylko żywej krwi.. Więc.. Przerzucilam się na luteine pod językowa... I leżę.. Czekam.
 
Cześć dziewczyny. Ja dzis od rana w stresie.
Nie dość że ostatnio się okazało że krwiak się powiększył to dziś plamienia... O tyle dobrze ze są brązowe, z małymi skrzepami... Ginekolog mówił by takimi się nie martwić bo to znaczy że się oczyszcza,zeby bać się tylko żywej krwi.. Więc.. Przerzucilam się na luteine pod językowa... I leżę.. Czekam.
Trzymaj sie! Odpoczywaj i wszystko bedzie dobrze:)
 
Cześć dziewczyny. Ja dzis od rana w stresie.
Nie dość że ostatnio się okazało że krwiak się powiększył to dziś plamienia... O tyle dobrze ze są brązowe, z małymi skrzepami... Ginekolog mówił by takimi się nie martwić bo to znaczy że się oczyszcza,zeby bać się tylko żywej krwi.. Więc.. Przerzucilam się na luteine pod językowa... I leżę.. Czekam.
Trzymam kciuki, żeby szybko minęło i wszystko się dobrze skończyło.
 
Cześć dziewczyny. Ja dzis od rana w stresie.
Nie dość że ostatnio się okazało że krwiak się powiększył to dziś plamienia... O tyle dobrze ze są brązowe, z małymi skrzepami... Ginekolog mówił by takimi się nie martwić bo to znaczy że się oczyszcza,zeby bać się tylko żywej krwi.. Więc.. Przerzucilam się na luteine pod językowa... I leżę.. Czekam.
Miałam tak samo. Najpierw wygladało jak czarna smoła a potem kolor co jakis czas jasniał. i tak z połotorej miesiaca. A teraz po krwiaku ani sladu, wiec dobrze ze sie oczyszcza.
 
Miałam tak samo. Najpierw wygladało jak czarna smoła a potem kolor co jakis czas jasniał. i tak z połotorej miesiaca. A teraz po krwiaku ani sladu, wiec dobrze ze sie oczyszcza.
Dobrze wiedzieć że jest ktoś kto miał podobnie. Bo to co czasami można znalezc opisane w internecie to....zawal na miejscu.
Też liczę że będzie wszystko dobrze z moim malenstwem
 
N
Dobrze wiedzieć że jest ktoś kto miał podobnie. Bo to co czasami można znalezc opisane w internecie to....zawal na miejscu.
Też liczę że będzie wszystko dobrze z moim malenstwem
Nie czytaj tych okropnych internetow po co te nerwy sobie dodawać :p będzie dobrze czasem coś wygląda strasznie a jest droga ku polepszeniu :-)
 
reklama
Do góry