reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Tez tak mam i szczerze staram sie coraz rzadziej czytac forum, bo wtedy mozna sie nakrecic i moja Pani ginekolog tez mi odradziła. Od poczatku ciazy boli mnie brzuch (wg mnie macica - bo rozciaganie itp.), a wszystko jest ok. Przy wpisaniu bole brzucha od razu wyskakuje poronienie....dlatego staram sie nie czytac, nie nakrecac, bo to jest najgorsze co moze byc i wam tez to polecam, nie pisze konkretnie o tym forum i watku, ale czasami mniej czytajcie, a dluzej pozyjecie :p:p
Dla mnie też boli brzusio tak naprawdę od samego początku. Jestem w pierwszej ciąży i chyba tak to mocno wszystko rośnie i się rozciąga temu boli . Z maleństwem do tej pory wszystko w porządku taka mamy urodę że brzuszek boli i już. Jak dużo osób pytam to mówią że im nie bolało nic a jedna koleżanka mówiła że do połowy ciąży też pierwszej na nospie była , więc co kobietka to inne objawy. Wiadomo że wszystko niepokoi ale ten niepokój w niczym nie pomoże, trzeba tylko na siebie uważać i słuchać lekarza i będzie dobrze... Nasze babcie całe ciąże nie wiedziały co z dzieckiem się dzieje nie było kiedyś takiego dostępu do USG i do lekarzy a tym bardziej internetow a jakoś żyły i rodziły zdrowe dzieci :-) i u nas będzie dobrze;-)
 
reklama
Czujecie już ruchy dziecka? Jestem w pierwszej ciąży, podobno trudniej jest określić, ale ja czuję co jakiś czas jakby delikatnie uderzenie od środka wczoraj w łóżku, 3 razy w to samo miejsce
Ja też pierwsza ciąża i nie wiem czy to ruchy dziecka czy jelita ale nigdy wcześniej tak nie miałam to może dzidziuś tak czuję że coś tam w środku się dzieje, przelewa się , przemieszcza a raz to tak wszystko mi podskoczyło w środku ciekawe czy to maluszek, nie wiem to dopiero 16 tydzień ale myślę że to maluszek to daje radość i ta świadomość że mamy w brzuszku człowieczka coś niesamowitego...
 
U mnie 16+2 i też nic nie czuje, albo tak mi się wydaje że nie czuje bo jakoś specjalnie nie zwracam uwagi na to co się dzieje w moim brzuchu...czasem coś kłuje, czasem coś przelewa...pewnie za jakiś czas poczuje co to prawdziwe ruchy:)
 
Ja kończę 18tc i czasem mi się wydaje że może to dzidziuś ale że to "pierwsza" ciąża to nie jestem pewna. Bóle mam od 4tc ciągle mnie boli brzusio w różnych miejscach z różnym nasileniem. Biore nospe i aspargin, na wizytach wszystko w porządku. Początkowo bardzo mnie to martwiło a teraz myślę że taki po prostu mój urok i musi boleć.
 
reklama
Do góry