reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny! Pytanie do wszystkich przyszłych mam:

Czy któraś z was dostala od swojego ginekologa informacje na temat szczepienia w ciązy na krztusiec? Czy ktoras z was bedzie sie szczepiła? Nie oczekuje odpowiedzi typu czy zwariowałam, tylko czy sie szczepicie czy jednak nie - ot z czystej ciekawosci. Moja ginekolog zaleca, blogerka i ginekolog mama ginekolog rowniez oraz mama pediatra takze. Jestem ciekawa czy tylko ja jestem na to zdecydowana.

Ja dostałam. I będę się szczepić.
W pierwszej ciazy tez się szczepilam na to i nic się nie działo.
 
Dziewczyny, puchną wam palce? Mój jeden wygląda w pierścionku jak baleronik, a gdzie tu jeszcze do upałów lata? [emoji2957]
 
Dziewczyny! Pytanie do wszystkich przyszłych mam:

Czy któraś z was dostala od swojego ginekologa informacje na temat szczepienia w ciązy na krztusiec? Czy ktoras z was bedzie sie szczepiła? Nie oczekuje odpowiedzi typu czy zwariowałam, tylko czy sie szczepicie czy jednak nie - ot z czystej ciekawosci. Moja ginekolog zaleca, blogerka i ginekolog mama ginekolog rowniez oraz mama pediatra takze. Jestem ciekawa czy tylko ja jestem na to zdecydowana.
Nie dostałam takiej informacji i raczej nie planuje szczepienia.

@Nanya mi przeważnie rano grubieją, ale w ciągu dnia się wszystko normuje i jak rano pierścionka nie jestem w stanie ruszyć tak wieczorem luźny, że sam by spadł niemalze [emoji14]
 
A twój krwiak kochana ile miał? Mój z 3 powiększył się do 5 cm. Mam nadzieję że tymi plamieniami się dziada pozbywam
Po dwoch krowtokach mial 8x1 cm. Nie wiem ile mial na poczatku bo do pierwszego krwawienia nie wiedzialam ze go mam. Musial byc ogromny bo przy pierwszym krwotoku wylecial ze mnie skrzep wielkosci dloni i mega duzo krwi, za drugim juz bylo o polowe mniej. Ale z tego co pamietam to lekarka na IP pow ze mialam szczescie ze nie pociagnal za soba dziecka.
 
Po dwoch krowtokach mial 8x1 cm. Nie wiem ile mial na poczatku bo do pierwszego krwawienia nie wiedzialam ze go mam. Musial byc ogromny bo przy pierwszym krwotoku wylecial ze mnie skrzep wielkosci dloni i mega duzo krwi, za drugim juz bylo o polowe mniej. Ale z tego co pamietam to lekarka na IP pow ze mialam szczescie ze nie pociagnal za soba dziecka.
To faktycznie ogromny. [emoji50]
Mi też powiedzieli w szpitalu że może dojść do poronienia. Teraz ostatnio na wizycie też..
Przy krwotoku jak wróciłam już do domu to też wyleciały ze mnie takie jakby watrobki. Potem już spokój. I dzisiaj już też plamien nie ma.
Mam cichą nadzieję że 8 maja to będzie dzień lepszych wieści. I skończy się tak pozytywnie jak u Ciebie! [emoji3][emoji3]
 
reklama
Tak teraz wygląda... Ale jest jakby jaśniejszy niż ten poprzedni więc moze dziad się już ewakuuje [emoji3]
IMG_20190426_190447.jpeg
 
Do góry