reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ale żeście dziołchy dzisiaj naprodukowały! Ledwo nadrobilam a zaglądałam co jakiś czas w pracy. Też mi smaka na barszczyk zrobiłyscie!

Dziękuję za wszystkie, ciepłe słowa odnośnie mojego taty :) nie został jednak w szpitalu, miał porobionych sporo badań, ale rzekomo nic nie wskazywało na koniecznosc zostania na oddziale, dostał zalecenia kontroli w poradni neurologicznej i kardiologicznej.

Gratuluję wszystkim udanych wizyt! Czekamy jeszcze tylko na relacje od @RaRinka

@Amica20 współczuję kochana, że jednak trafiłaś do szpitala, ale najważniejsze, że w ten sposób najlepiej Ci pomogą :) ile dni mniej więcej tam spędzisz?

Ktoś chętny na moderowanie wątku zamkniętego? :)
 
Moje pierwsze skojarzenie po spojrzeniu na foto... DZIEWCZYNKA :-p
Kurcze, a we mnie wszystko krzyczy, że to chłopak. Łącznie z tym, że mam ochotę TYLKO na kwaśne i ostre: kapuśniaczek, żurek, kaszanka, ogórki, śledzie w occie. Odrzuca mnie od słodkiego. No i buzia jak pupcia niemowlaka, a dziewczynka podobno odbiera urodę. No nic może dowiem się 27ego.
 
@Nanya gratuluje[emoji7] też od razu pomyslalam o dziewczynce nie wiem czemu[emoji6]

Właściwie ja jestem na zwolnieniu i moglabym się podjąć. Gorzej byloby z listą osób bo jest nas naprawdę dużo
 
@kasik90 nie wiem, jutro dowiem się więcej. Najgorsze ze to weekend a wiadomo jak to weekendy w szpitalach. Ja nie narzekam, cieszę się że tutaj dostanę lepsze leki i będzie dobrze :) ja w poprzednich ciążach też miałam problemy, dlatego wolałam sama na własną rękę sprawdzić.

Może poczekajmy jak już wszystkie się wpiszą w tabelkę :)
 
Ja też gustuję w gazowanej, a ponoć pljak się dużo gazowane go pije w ciąży, to dziecko ma kolki, ale ile w tym prawdy, to nie wiem.
Eee tam 3x piłam tylko wodę gazowana i żadne nie miało kolek :)


Jeżeli nie macie nic przeciw mogę ja być moderatorka, bylam już wiec dla mnie to nie problem. Tylko kto chętny drugi?
 
Jestem i ja. Wszystko super. Dzidzia strasznie ruchliwa. Machała rączkami i kopała (doborze, że jeszcze tego nie czuję [emoji23]) . Ma 3.8 cm i jest 3 dni starsze niz wychodzi z OM 10t5d :)
 
@Nanya gratuluje[emoji7] też od razu pomyslalam o dziewczynce nie wiem czemu[emoji6]

Właściwie ja jestem na zwolnieniu i moglabym się podjąć. Gorzej byloby z listą osób bo jest nas naprawdę dużo
Eee tam 3x piłam tylko wodę gazowana i żadne nie miało kolek :)


Jeżeli nie macie nic przeciw mogę ja być moderatorka, bylam już wiec dla mnie to nie problem. Tylko kto chętny drugi?
@Czaata to nie chodzi o czas, raczej o osoby, które są dla was wsparciem i liderkami grupy :) Bo moderatorka ma trochę profitów, ale mało dodatkowych zajęć:)
No to mamy dwie chętne :)
 
Kurcze, a we mnie wszystko krzyczy, że to chłopak. Łącznie z tym, że mam ochotę TYLKO na kwaśne i ostre: kapuśniaczek, żurek, kaszanka, ogórki, śledzie w occie. Odrzuca mnie od słodkiego. No i buzia jak pupcia niemowlaka, a dziewczynka podobno odbiera urodę. No nic może dowiem się 27ego.
E to miiiity :p
 
reklama
Do góry