reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
11+0
Hej ja kombinuje jak mogę z ta tabelka i nie mogę z telefonu się dopisać ;(
Mialam dziś wizytę ale na nfz, sprawdzila serduszko. Dostalam skierowanie na nfz na prenatalne to jeszcze sobie skorzystam [emoji6] na 27.03 mnie umówili. A u swojego lekarza mam wizytę 26.03
Jesli ktoś mnie może dopisać to proszę[emoji6]

I narobily mi ochoty na barszcz czerwony ze jutro chyba zrobię.

Mnie od dziś zaczęły męczyć zaparcia a nigdy nie mialam. Dziwnie sie czuje.

Aa i zaczęłam szyc[emoji1787] ale mam problem bo nie wiem jaka płeć będzie wiec na razie w ciemno oby czymś się zająć
Dopisałam Cię Tylko jaki masz termin porodu?
 
Dziewczyny, i ja mam problem z dopisaniem się do tabeli, czy mogę prosić któraś z Was o pomoc w tym temacie?
Termin wg OM: 13.10.2019
Termin wg usg: 18.10.2019
Prenatalne: 02.04.2019
Kolejna wizyta: 22.03.2019

Z góry dziękuje !!!! :)
 
reklama
Ja już po badaniu. Dziecior rośnie, ale wychodzi "trochę" młodszy niż termin OM, ile to "trochę" dowiem się 27ego na prenatalnych. Jednak powiedział, że ten termin prenatalnych będzie pewniejszy niż 20ego. Aaa i "trochę" to znaczy w normie i mam się nie przejmować.
Zrobił mi też cytologię i zlecił multum badań z krwi, no i mocz oczywiście.
Dziś robił mi usg przez powłoki brzuszne, a że jestem tłusta, to jakoś tak mniej wyraźnie było widać. Dziecior ruszał głową jakby i serducho biło jak szalone [emoji16]

Martwię się o @RaRinka [emoji17] miała wizytę o 16, a do tej pory się nie odezwała.
IMG_20190314_190604.jpeg
 
Do góry