reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
U mnie chwilowo ciężko stwierdzić skąd jestem. Obecnie mieszkam za granicą, w Polsce w Opolu a po porodzie planujemy zamieszkac w trójmieście :o:o
 
U mnie chwilowo ciężko stwierdzić skąd jestem. Obecnie mieszkam za granicą, w Polsce w Opolu a po porodzie planujemy zamieszkac w trójmieście :o:o

Mam podobnie [emoji23] pochodzę z Dolnego Śląska. Mieszkam za granicą. Z tą różnica, że do Polski nigdy nie wrócę (poza tegorocznymi wakacjami), ale również szykuje nam się przeprowadzka w tym roku.
 
Cześć dziewczyny,

bardzo się cieszę, że Was znalazłam. Postarałam się trochę nadgonić, wasze wpisy to skarbnica wiedzy :) Jestem w pierwszej ciąży 9t5d, więc wszystko jest dla mnie nowe.. Co do samopoczucia to prawdziwa sinusoida. Mdłości mam już od jakiegoś czasu, ale prawdziwe wymioty męczą mnie od soboty, nie wiem jak jutro dam radę pójść do pracy :oops:. Czytałam, że niektóre z Was w tym okresie zaczynają czuć się lepiej, jak widać rzeczywiście każda ciąża jest inna. Z nowych objawów, jak wstaję czy gwałtownie zmieniam pozycję, to ciągnie mnie w dole brzucha, też tak macie?

edit: a jestem z Warszawy
 
MamoveKate trzymaj się!

U mnie 9t3d mdłości i wymioty nieco odpuściły, ale widzę, że nie ma się co cieszyć.

I okolice Wrocławia ;)

Miłego wieczoru.
 
Cześć dziewczyny,

bardzo się cieszę, że Was znalazłam. Postarałam się trochę nadgonić, wasze wpisy to skarbnica wiedzy :) Jestem w pierwszej ciąży 9t5d, więc wszystko jest dla mnie nowe.. Co do samopoczucia to prawdziwa sinusoida. Mdłości mam już od jakiegoś czasu, ale prawdziwe wymioty męczą mnie od soboty, nie wiem jak jutro dam radę pójść do pracy :oops:. Czytałam, że niektóre z Was w tym okresie zaczynają czuć się lepiej, jak widać rzeczywiście każda ciąża jest inna. Z nowych objawów, jak wstaję czy gwałtownie zmieniam pozycję, to ciągnie mnie w dole brzucha, też tak macie?

edit: a jestem z Warszawy

10t5
Ja mam bóle od początku ciąży również przy zmianie pozycji mnie ciągnie, rano mam wieeelka ochotę się przeciągnąć i nie mogę bo każde napięcie brzucha nawet nie świadomie kończy się bólem. Witam w grupie.
 
reklama
Do góry