reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
@25_pixels a skąd konkretnie? Jakieś większe miasto? Ja pochodzę z dolnego śląska, teraz tylko taka "światowa" się stałam i nie mogę znaleźć swojego miejsca ;) Też chcieliśmy zostać na stałe za granicą ale mój zmienił zdanie :D:D
 
A tak w ogóle to skąd dziewczyny jesteście Ja Wrocław [emoji16]
O to my sąsiadki ja okolice Legnicy :)
Kochane żegnam się z Wami. Jestem po zabiegu. Nic mnie nie bolało. Po prostu poleciało...
Trzymam za Was kciuki
Przykro mi... :(
MamoveKate trzymaj się!

U mnie 9t3d mdłości i wymioty nieco odpuściły, ale widzę, że nie ma się co cieszyć.

I okolice Wrocławia ;)

Miłego wieczoru.
I kolejna sąsiadka :)


U nas zaczyna znów wiać.... Wczoraj było okropnie a dziś ma być gorzej......
 
Apropos masażu krocza opowiem Wam moją anegdotkę pt " jak masażem wywołać poród" :D
W pierwszej ciąży robiłam masaże. Mimo tego podczas porodu miałam małe nacięcie. Trzy szwy, szybko się zagoiło. Ciężko powiedzieć czy masaż coś dał czy nie. Może byłoby tak samo, a może jednak gdyby nie masaż to byłoby gorzej.
W drugiej ciąży też zaczęłam robić masaż. Termin miałam na 9 stycznia, ale z ostatniego usg dziecko było małe więc lekarz sugerował bardziej 18 stycznia. Był 18 grudnia gdy zrobiłam pierwszy masaż. Następnego dnia drugi. Robiąc go zamyśliłam się i chyba robiłam zbyt intensywnie bo krew poleciała mi po rękach. Wystraszyłam się na maxa, ale po dokładnych oględzinach i analizie stwierdziłam że to musiałam gdzieś naruszyć mocno ukrwioną skórę. Krwawienie było ewidentnie nie ze środka i szybko przeszło. Ale już jak szłam spać to czułam mocniejsze skurcze przepowiadające. Od rana spokój, zakupy, wózek z 1,5 roczniakiem, siaty, śnieg i kurde czuje coraz mocniejsze skurcze. Robię obiad a mnie już krzyże bolą. Dzwonię do chłopa żeby wcześniej wrócił z pracy bo coś się dzieje. Jeszcze ubraliśmy wieczorem choinkę, położyliśmy starszaka i o północy pojechaliśmy do szpitala a o 4 urodził się Jaś :)

Taka anegdota :D tym spospobem niespodziewanie urodziłam pierwsza ze styczniówek i wszystkie już nie robiły masażu aż do terminu hehe. Ale w tej ciąży też planuje robić... tylko delikatniej :)
 
Apropos masażu krocza opowiem Wam moją anegdotkę pt " jak masażem wywołać poród" :D
W pierwszej ciąży robiłam masaże. Mimo tego podczas porodu miałam małe nacięcie. Trzy szwy, szybko się zagoiło. Ciężko powiedzieć czy masaż coś dał czy nie. Może byłoby tak samo, a może jednak gdyby nie masaż to byłoby gorzej.
W drugiej ciąży też zaczęłam robić masaż. Termin miałam na 9 stycznia, ale z ostatniego usg dziecko było małe więc lekarz sugerował bardziej 18 stycznia. Był 18 grudnia gdy zrobiłam pierwszy masaż. Następnego dnia drugi. Robiąc go zamyśliłam się i chyba robiłam zbyt intensywnie bo krew poleciała mi po rękach. Wystraszyłam się na maxa, ale po dokładnych oględzinach i analizie stwierdziłam że to musiałam gdzieś naruszyć mocno ukrwioną skórę. Krwawienie było ewidentnie nie ze środka i szybko przeszło. Ale już jak szłam spać to czułam mocniejsze skurcze przepowiadające. Od rana spokój, zakupy, wózek z 1,5 roczniakiem, siaty, śnieg i kurde czuje coraz mocniejsze skurcze. Robię obiad a mnie już krzyże bolą. Dzwonię do chłopa żeby wcześniej wrócił z pracy bo coś się dzieje. Jeszcze ubraliśmy wieczorem choinkę, położyliśmy starszaka i o północy pojechaliśmy do szpitala a o 4 urodził się Jaś :)

Taka anegdota :D tym spospobem niespodziewanie urodziłam pierwsza ze styczniówek i wszystkie już nie robiły masażu aż do terminu hehe. Ale w tej ciąży też planuje robić... tylko delikatniej :)
Kurcze nieźle Sama sobie zrobiłaś masaż wywołujący poród. Ile dziewczyn po terminie by tak chciało umieć [emoji6]
 
reklama
@Nanya proszę bardzo, mówisz masz :) : CBB6D156-5787-415A-BF56-9DD7E501D71C.jpeg
 
Do góry