reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Pierwszy raz słyszę o tej metodzie kubełkowej [emoji44]

Klaudia ja miewam bóle krzyżowe, ale boli podbrzusza raczej już teraz nie. Na początku parę razy trochę ciągnęło.
 
reklama
A wiesz, że bardzo możliwe że tak. Kilka razy przewinęło się, że jak dwójka dzieci to najlepiej jedno po drugim tak żeby za 4 lata licząc łącznie „wyjść z pieluch” . A w ogóle to chciał bliźniaki. Tez żeby było z głowy.
Myślę,że to duże wyzwanie i rozmowa pomoże :) może trochę wzmocnić jego pewność siebie?:)trzymam kciuki ! U nas będzie 5 lat różnicy i to już wg mnie mega dużo, marzyłam żeby było max 2 lata no ale że względów zdrowotnych nie mogliśmy się starać.
 
Żebym o siebie dbała chyba wiem co mam robić dorosła jestem, paliłam elektryka I odkąd jestem w ciąży to go nie palę to mam to rzucic bo to trucizna sama pali papierosy i to nie mało. Mam się nie denerwować tylko cieszyć, żeby po poronieniu to było takie proste. Mam lykac witaminy i zdrowo się odżywiaćDo 6miesiaca mamy nic nie kupować bo to przynosi pecha i inne pierdoły. Jak mnie takie rzeczy denerwują i wyprowadzają z równowagi od 9lat jestem z mężem i od 9lat sama kieruje swoim życiem i jestem z niego dumna.
 
@parkapateczka hehehe to narazie nic [emoji12] poczekaj aż się zacznie „nie noś korali, bo się urodzi owinięte pępowiną”. W każdej kulturze to jest. Mam meksykanskich sąsiadów. Moja córka urodziła się w zaćmienie słońca. U nich wtedy kobiety w ciąży nie powinny wychodzi na dwór w dzień i nosić czerwoną bransoletkę czy coś w tym stylu. I jak mi przyniosła kilka dni przed to byłam mega zdziwiona, bo choć w takie rzeczy nie wierzę, doceniam to że o mnie pomyślała.
W ciąży bardzo mnie denerwuje jak wszyscy mają nagle opinię na temat moich piersi [emoji23] męża siostra „nie karm, bo będą obwisłe” [emoji43] moja chrzestna „pocieraj sutki czymś szorstkim, żeby się przyzwyczaiły” [emoji43] - no to już głupota jest jak mi lekarka powiedziała.
 
No i ten... temat bardzo drażliwy dla wielu: czerwona kokardka. Kolejny zabobon. Moja ciotka mega wierząca, a takie głupoty jej po głowie...
 
No i ten... temat bardzo drażliwy dla wielu: czerwona kokardka. Kolejny zabobon. Moja ciotka mega wierząca, a takie głupoty jej po głowie...
Zawsze znajdą się zwolennicy kokardki,ja też jestem przeciw-nie dałam teściowej nic zawiesić :p noc ciężka, obudziłam się z bólem brzucha. Po nospie zasnęłam..to już kolejna taka noc,w dzień było ok. Mam nadzieję że jest ok, słyszałam coś takiego że kobiety po cc mogą mieć silniejsze bóle brzusza przy powiększaniu macicy.
 
Ja też miałam w wozku kokardke i teraz też będę miało. Moją siostre ktoś urzekł moja mama mi opowiadała. Było to ponad 30 lat temu ale nic mi nie szkodzi zawiesić w wózku :)
 
reklama
Do góry