reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

No dokładnie. Mnie wystraszyły nieco te plamienia, więc posłusznie zaczęłam brać ale teraz myślę że to bez sensu. Bo tak jak mówię nie ma przesłanek że mam za mało progesteronu, a na nadżerke to nic nie pomoże.
Ja tez po sexie plamilam. Tlumacze to sobie tym ze mamy teraz bardziej delikatne tkanki przez wieksza ilosc krwi...
Stad latwiej o drobne urazy, zatarcia, czyli wlasnie plamienia.
 
reklama
Coś czuję,że po tylu latach to taka naturalna obawa przed ponownym "wejściem w pieluchy" itd czyli wstawanie w nocy i cały ten chaos ktory chcąc nie chcąc będzie się dział :) myślę że mojego męża też to dopadnie chociaż pewnie im później tym silniejszy stres bo to prawie jak od nowa ;)
A wiesz, że bardzo możliwe że tak. Kilka razy przewinęło się, że jak dwójka dzieci to najlepiej jedno po drugim tak żeby za 4 lata licząc łącznie „wyjść z pieluch” . A w ogóle to chciał bliźniaki. Tez żeby było z głowy.
 
Carenik mnie podoba się twoje podejście. Takie racjonalne. Ja na początku też tak podchodzilam. Jednak wizyta u ginekologa po której było plamienie spowodowane zapewnie badaniem wyzwoliła jakieś głęboko zakorzeniony strach. Tłumacze sobie że co ma być to będzie a strach i tak siedzi.
 
Carenik mnie podoba się twoje podejście. Takie racjonalne. Ja na początku też tak podchodzilam. Jednak wizyta u ginekologa po której było plamienie spowodowane zapewnie badaniem wyzwoliła jakieś głęboko zakorzeniony strach. Tłumacze sobie że co ma być to będzie a strach i tak siedzi.
Ja wczoraj jak po sexie plamilam tez mi sie zrobilo przykro i sie balam, dla swietego spokoju bylam 2 albo 3 razy ogladac papier... Ale nawet gdyby to bylo TO to juz bym nic nie zrobiła ;(.
 
Dziewczyny pobolewają Was krzyże wraz z podbrzuszem jak na @ . Podbrzusze ok wiem że macica się powiększa ale razem z krzyżem jeszcze nie miałam a dziś od popołudnia tak nie daje mi spokoju :/
 
Dziewczyny pobolewają Was krzyże wraz z podbrzuszem jak na @ . Podbrzusze ok wiem że macica się powiększa ale razem z krzyżem jeszcze nie miałam a dziś od popołudnia tak nie daje mi spokoju :/
Krzyże to mnie bolą od leżenia. Ale nie tak jak na @. Podbrzusze czasem zakłuje i tyle...
Połóż się, odpocznij, weź no-spę i obserwuj...
 
Jeśli problem jest po stronie partnera, a na in vitro ich nie stać to wystarczy strzykawka, sterylny pojemnik i ktoś z aktualnymi badaniami kto zrobi co trzeba do pojemnika. Tzw. metoda kubeczkowa jest stosowana także przez lesbijki.

Szczerze, nigdy jeszcze nie słyszałam, by któraś z moich znajomych czy sąsiadek lesbijek nawet rozważała coś takiego. Każda, która ma dzieci jest po in vitro. Znalezienie dawcy ot tak sobie to nie taka łatwa sprawa, jak ci się to wydaje. Na pierwszym planie każdy facet pomyślałby, po takiej prośbie, że babka jest nienormalna. No i obawiałaby się się alimentów.
 
reklama
Kurcze przecież przy tej metodzie to nawet nie będzie biologicznie jego dziecko :O a geny to siła...

Dziewczyny podjechałam do H&M i kupiłam dzisiaj moje pierwsze spodnie ciążowe :)
 
Do góry