reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Witajcie Dziewczyny.
Nieśmiało do Was pukam...
Sama nie wiem co mam myśleć o mojej sytuacji...
Od razu napiszę, że nie przeczytałam jeszcze wszystkich wpisów bo trochę tego tu jest, ale liczę na małą pomoc i wsparcie
Ostatnia @ 17.01. Cykle regularne 28 dni.
Pierwszy test 17.02, drugi 25.02 i trzeci 05.03. Wszystkie z pięknymi podwójnymi kreskami. Zaczęły się bóle głowy, piersi powiększone i bolesne, brak apetytu...
Pierwsza wizyta u gina 28.02. Potwierdził ciążę, na usg tylko pęcherzyk ciążowy, umiejscowiony w macicy, ale wg gina mały jak na ten tc. Wg niego do zapłodnienia doszło później...
W sobotę 02.03 zaczelam bardzo delikatnie plamic na różowo i tak do poniedziałku. We wtorek pojechałam skonsultować to z lekarzem. W badaniu szyjka czysta, wg usg pecherzyk mały - 7,1 mm, zapisal Duphaston i twierdzi nadal że ciąża młodsza.
Wieczorem od razu 4 tabletki Duph i dalej 2x1. Na drugi dzień zaczęłam plamić na brązowo, ale widać tylko przy podcieraniu. Nic mnie nie boli...
Kolejna wizyta dopiero 14.03...
Pomóżcie co o tym myśleć...
A przy tym pęcherzyku 7 mm było już widać serduszko?
 
Cześć dziewczyny:) tak sobie was po cichu podczytuje, bo mam termin na 26.09 więc mogę zahaczyc o Was :) jestem na wrzesniowkach, cóż nie krepujcie się, burza tam niezla;)
Chciałam się odezwać bo też mam krwiaka a widzę że dziewczyny pytają. Trafiłam 13 lutego do szpitala z mega krwotokiem, krwiak 5x3cm, od tamtego czasu leżę plackiem, na kontroli 2tyg temu się zmniejszył o połowę a ja cały czas brudze na brązowo. W pon mam wizytę i mam nadzieję że krwiak już się wchlonal bo mam serdecznie dosyć leżenia- na stanie prawie 2 letnia córka;) z nią miałam 3 krwotoki i lezalam 2 miesiące[emoji85] więc dziewczyny głowa do góry, krwawienie nie musi oznaczać najgorszego!
Witaj :)
To chyba dobrze b sie oczyszczasz i mam nadzieję że zniknie i już bedzie dobrze :) nie zazdroszczę Wam dziewczyny:hmm:
Powiadasz gorąco tam , ja już tam nie zaglądam bo bez sensu ...
@Liza ja mam w 12t4d
@MamoveKate Witaj , moja oststnia miesiączka była 21 stycznia wiec twoja ciąża jest starsza o 4 dni , jak byłam w tym samym tygodniu co ty na usg to był pęcherzyk wielkosci 6,6 mm , wiec myśle ze u cibie jest raczej w porzadku i nie potrzebnie cie lekarz nakręcił , czekaj na następną wizytę cierpliwie .
Witam również inne nowe dziewczyny :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy u was w 6 tygodniu już było widać serduszko? Czy jest możliwe że na podstawie beta HCG jest 6 tydzień, rozmiar pęcherzyka też 6 ale niestety w środku wygląda na 4? I ginekolog też stwierdził że możliwe że to dopiero 4 tydzień pomimo tego że OM 24 Stycznia. ...
możę lekarz ci powiedział wielkość pęcherzyka tak jak to zrobiła moja doktor twierdząc ze jest to trzeci tydzień od dnia zapołodnienia , czyli 6 tygodzni odjąć dwa wychodzi cztery :)
 
Dwa tygodnie różnicy... Równo dwa...
Staram się nie martwić, leżę ile się da i czekam na wizytę
Mocno wierzę w to, że wszystko będzie dobrze
Witaj, mamy praktycznie ten sam czas ja ostatnia@mialam 16.01..
I dziś byłam na usg też ciąża młodsza..dużo:( mi nic nie było tylko zrobiłam bete I progestesron i za nisko wg norm i dlatego poszłam
A Ty robiłaś padania?
 
hej pozdrawiam.... z łóżka . Przyszła do nie wirusowka i zwaliła z nóg. Głównie gardło i spływający katar. Byłam u lekarza, lecz rzecz jasna leków dla mnie nie ma. Dużo płynów i odpoczynku :) mam nadzieję że szybko przejdzie. Od dzisiaj mamy na weekend synka mojego męża z pierwszego związku, a to baaardzo absorbujące dziecko. W ten weekend również planujemy powiedzieć rodzinie.

Tak dziewczyny, ujawniajcie się! :) ja tez jestem za wątkiem prywatnym, lepiej się poznamy i będziemy kojarzyć

@Kordosia fajnie ze pappe mamy tak blisko siebie :) usg genetyczne u Ciebie tego samego dnia?
Tsk, USG +pobranie krwi :)
 
reklama
Do góry