reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Trochę gburowate podejście, ale odpoczywaj jak najwięcej i bądź dobrej myśli!

@akrimjoch no śliczny fasolek :)
No też uważam, że gburowate. Szczerze mówiąc jestem bardzo niezadowolona z tej wizyty. Lekarza mam z polecenia od koleżanki, opinie w internecie ma cudowne, a ja mam kiepskie odczucia co do niego. Mam przewlekłe zapalenie żołądka i powiedziałam mu, że brałam przed ciążą lek emanera i że teraz choć jestem na diecie i piję siemię lniane to jednak żołądek mnie piecze. Odpowiedał "ja nie wiem co to ta emanera, musi pani trzymać się na diecie". Straciłam chęć do dyskusji, ale rece mi opadly. Bo przecież dieta wyklucza wiekszosc owocow i surowych warzyw i inne zdrowe rzeczy. Na koniec skierował mnie koniecznie do sąsiadującej apteki... Dam mu szanse, ale przeczuwam zmianę lekarza na bardziej empatycznego

@akrimjoch dziekuje za miłe słowa. Skoncentruję się na pozytywnym myśleniu
 
Tak. Jak. WyEj piszą, jeżeli jet na brązowo to Juz raczej ok, odpoczywaj i nie martw na zapas, choć wiemy że to nie takie łatwe, trzymam kciuki będzie dobrze! Ja ostatni okres miałam 15.01, 14.02 plamienia (prawdopodobnie zagnieżdżane zarodka) i 17 test dwie krechy :) potem pierwsza wizyta u gina i też powiedział że zarodek mały jak na ten tydzień ale potem poszłam do innego gin po 10 dniach i juz wszystko ok i serduszko widziałam :)
Tak. Jak. WyEj piszą, jeżeli jet na brązowo to Juz raczej ok, odpoczywaj i nie martw na zapas, choć wiemy że to nie takie łatwe, trzymam kciuki będzie dobrze! Ja ostatni okres miałam 15.01, 14.02 plamienia (prawdopodobnie zagnieżdżane zarodka) i 17 test dwie krechy :) potem pierwsza wizyta u gina i też powiedział że zarodek mały jak na ten tydzień ale potem poszłam do innego gin po 10 dniach i juz wszystko ok i serduszko widziałam :)
Super ❤
Mam nadzieję, że ja też się doczekam tego cudownwgo dźwięku
Wg om mam podobny termin
 
A czemu zagrożona? Nie nastawiaj się źle :) ja wczoraj czułam się tragicznie po pierwszych dawkach duphastonu, jakby mi ktoś w łeb walnął. Dziś jest dużo lepiej, może u Ciebie też tak będzie!

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app

Czy duphaston to progesteron? Nie wiem. Nigdy nie prowadziłam ciąży w Polsce. Ale lekarz mi mówił, że od brania właśnie progesteronu można się kiepsko czuć. Zawroty głowy, zmęczenie, otępienie. I tak mam. Ledwo egzystuję normalnie. Po najmniejszej linii oporu jadę, że tak powiem.
 
Dziewczyny czy u was w 6 tygodniu już było widać serduszko? Czy jest możliwe że na podstawie beta HCG jest 6 tydzień, rozmiar pęcherzyka też 6 ale niestety w środku wygląda na 4? I ginekolog też stwierdził że możliwe że to dopiero 4 tydzień pomimo tego że OM 24 Stycznia. ...
 
reklama
Cześć dziewczyny:) tak sobie was po cichu podczytuje, bo mam termin na 26.09 więc mogę zahaczyc o Was :) jestem na wrzesniowkach, cóż nie krepujcie się, burza tam niezla;)
Chciałam się odezwać bo też mam krwiaka a widzę że dziewczyny pytają. Trafiłam 13 lutego do szpitala z mega krwotokiem, krwiak 5x3cm, od tamtego czasu leżę plackiem, na kontroli 2tyg temu się zmniejszył o połowę a ja cały czas brudze na brązowo. W pon mam wizytę i mam nadzieję że krwiak już się wchlonal bo mam serdecznie dosyć leżenia- na stanie prawie 2 letnia córka;) z nią miałam 3 krwotoki i lezalam 2 miesiące[emoji85] więc dziewczyny głowa do góry, krwawienie nie musi oznaczać najgorszego!

Dziękujemy Kochana za słowa otuchy :*
Ja nawet nie wiem jakiej wielkości jest krwiak. To leżenie jest masakryczne - nastrój mi się strasznie pogorszył.
Muszę jeszcze zrobić krzywą cukrową, bo w pierwszej ciązy miałam cukrzycę, tylko zastanawiam się ile dni po infekcji można, bo byłam przeziębiona przez cały tydzień i nadal mam katar.
 
Do góry