reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny. Podczytuje Was od kilku tygodni ale nie balam się wcześniej odezwać zeby nie "zapeszyc". Mam 34 lata (jeszcze) i 9 letniego syna z pierwszej i jedynej donoszonej ciąży. Od grudnia 2015 roku staraliśmy się o rodzeństwo dla naszego synka. Przez ten czas przeszłam przez 2 poronienia samoistne jedno w 6 a drugie w 7 tygodniu. Aktualnie u nas 7+1. W poniedziałek mam wizytę na której mam nadzieję usłyszeć serduszko. Cały czas jednak pozostaje ta niepewność czy będzie tym razem dobrze...
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje Was od kilku tygodni ale nie balam się wcześniej odezwać zeby nie "zapeszyc". Mam 34 lata (jeszcze) i 9 letniego syna z pierwszej i jedynej donoszonej ciąży. Od grudnia 2015 roku staraliśmy się o rodzeństwo dla naszego synka. Przez ten czas przeszłam przez 2 poronienia samoistne jedno w 6 a drugie w 7 tygodniu. Aktualnie u nas 7+1. W poniedziałek mam wizytę na której mam nadzieję usłyszeć serduszko. Cały czas jednak pozostaje ta niepewność czy będzie tym razem dobrze...
Witamy
Jak się pewnie zorientowałaś czytając posty jest tu nas trochę po przejściach poronieniach także nie jesteś sama i rozumiemy twoje obawy. Trzymam kciuki za wizytę oby wszystko było dobrze.
 
Pogubiłam się :) jest tyle nowych dziewczyn, że już nie wiem co komu odpisywać [emoji14] dzieci moje wreszcie śpio, to zaraz siądę i spróbuje ogarnąć :D
 
Pogubiłam się :) jest tyle nowych dziewczyn, że już nie wiem co komu odpisywać [emoji14] dzieci moje wreszcie śpio, to zaraz siądę i spróbuje ogarnąć :D
Mi też ciężko wszystko ogarnąć jest już tyyyle osób że nie pamiętam kto co kiedy :D

Dziękuję wam dziewczyny za trzymajcie kciukow i miłe słowa :*
 
Jak dobrze czasem tu być i wiedzieć, że któraś z Was ma podobnie :) Ja tylko jak powiem facetowi, że się źle czuje czy jest mi słabo, to zaraz słyszę, że za dużo się naczytałam w Internecie. Fakt, każda ciąża jest inna, ale objawy są podobne, więc nic dziwnego, że jakieś mam. Cieszę się tylko, że nic nie zwracam bo z mojej wagi już by noc nie zostało :( A może chociaż ciążą trochę kilogramów nadrobie :):). Póki co nie planuje nikomu z rodziny jeszcze mówić, chociaż jako takie wsparcie by się przydało.. W pracy jeszcze też nic nie mówiłam, zastanawiam się czy w najbliższym czasie powiem (w ostatnich kilku tygodniach już kilka przyszłych mam się pojawiło w pracy :)). Poczekam na wizytę, którą mam dopiero 19.03. Zobaczymy co lekarz powie. Będzie to jakoś 12 tc. Mimo, że to moja pierwsza ciąża, to jak chyba każda z Nas mam obawy. A najbardziej boję się bólu brzucha. Jest tak samo bolesny jak w trakcie @, a wtedy zawsze brałam silne przeciwbólowe żeby jakoś przetrwać dzień. Mam nadzieję, że szybko zleci mi do wizyty. Wtedy będę miała pewność, że wszystko jest dobrze.

@Carenik , u mnie dwie kreski pojawiły się dopiero po prawie 3 tygodniach od spodziewanej @ ;)

I wszystkiego najlepszego z okazji Naszego święta! Chociaż my pamiętajmy :)

Dobrej nocy, ja uciekam bo o 5 muszę wstawać do pracy :(:(
 
Jak dobrze czasem tu być i wiedzieć, że któraś z Was ma podobnie :) Ja tylko jak powiem facetowi, że się źle czuje czy jest mi słabo, to zaraz słyszę, że za dużo się naczytałam w Internecie. Fakt, każda ciąża jest inna, ale objawy są podobne, więc nic dziwnego, że jakieś mam. Cieszę się tylko, że nic nie zwracam bo z mojej wagi już by noc nie zostało :( A może chociaż ciążą trochę kilogramów nadrobie :):). Póki co nie planuje nikomu z rodziny jeszcze mówić, chociaż jako takie wsparcie by się przydało.. W pracy jeszcze też nic nie mówiłam, zastanawiam się czy w najbliższym czasie powiem (w ostatnich kilku tygodniach już kilka przyszłych mam się pojawiło w pracy :)). Poczekam na wizytę, którą mam dopiero 19.03. Zobaczymy co lekarz powie. Będzie to jakoś 12 tc. Mimo, że to moja pierwsza ciąża, to jak chyba każda z Nas mam obawy. A najbardziej boję się bólu brzucha. Jest tak samo bolesny jak w trakcie @, a wtedy zawsze brałam silne przeciwbólowe żeby jakoś przetrwać dzień. Mam nadzieję, że szybko zleci mi do wizyty. Wtedy będę miała pewność, że wszystko jest dobrze.

@Carenik , u mnie dwie kreski pojawiły się dopiero po prawie 3 tygodniach od spodziewanej @ ;)

I wszystkiego najlepszego z okazji Naszego święta! Chociaż my pamiętajmy :)

Dobrej nocy, ja uciekam bo o 5 muszę wstawać do pracy :(:(
A masz coś na te bóle od lekarza? Nie wiem, wydaje mi się że w ciąży nie powinny być tak silne jak przy @ Przynajmniej mi zawsze tak mówiono, że pobolewanie i kłucie jest normalnym objawem, ale silny ból jak na okres już wymaga zbadania. Ale może kobiety różnie mają.
 
reklama
@Klaudia555 tulę!! [emoji17]

@SyLwuniaa ja w poprzednich obydwu bezproblemowych ciążach miałam minimalne mdłości, także nie ma reguły :)

@25_pixels tak, to progesteron. Wczoraj do południa byłam załamana, bo to było moje najgorsze samopoczucie w tej ciąży. Dokładnie to, co opisujesz. Ale popołudniu już odżyłam i do tej pory jest ok :)
Serio?? Użyła określenia "opasłe świnie"??!

@patkapateczka super prezent :) to teraz masz spokój ze stresem na jakiś czas ;)

@MamoveKate miałam dość podobne plamienia. Najpierw czerwono różowe nitki albo smugi w śluzie. A potem zmieniło się na lekko podbarwiony na brązowawo śluz. U mnie to było prawdopodobnie wywołane nadżerką, a dokładnie podrażnieniem jej podczas stosunku. Na razie mam zakaz seksu i duphaston...na wszelki wypadek.

Jeśli któraś z Was ma tak że normalne spodnie już uwierają, a do ciążowych trzeba jeszcze urosnąć, to poza legginsami polecam joggersy! Kupiłam dwie pary i wreszcie mi wygodnie :)
 
Do góry