reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ale sobie dogodziłam [emoji39]
IMG_20190306_144318.jpg
 
Hej dziewczyny, witam również te nowe :)
Czoperka fajnie że udało się dostać szybciej i wszystko jest w porządku :)
Jedzonko wygląda apetycznie i życzę smacznego :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

Ja się męczę z mdłościami, jest okropnie ciężko. Było źle a jest co raz gorzej, nadal tylko owoce mi pomagają by mnie nie mdlilo i żebym coś zjadła :/ Jak ja się boję, jak byłam z córką to jadłam mniej ( przytyłam tylko 12 kg) i nie tyłam aż tak i ona nie przybierała na wadze :( musiałam brać tabletki których się bardzo bałam bo się trochę o nich naczytalam :/

Patkapateczka mnie plecy na szczęście nie bolą, ale z synem miałam rwe kulszową, zwróć uwagę czy to nie to? Bo to właśnie boli tak przy plecach, ciężko się położyć jak i wstać :(
 
Dzień dobry! 3 dzień nowej pracy minął :) a pogoda dziś u mnie taka - aż miło w korku postać :) jem i lecę zrobić jakieś 5km spacerku :)
 

Załączniki

  • IMG_20190306_163052-01.jpeg
    IMG_20190306_163052-01.jpeg
    836,2 KB · Wyświetleń: 59
Patkapateczka mnie plecy na szczęście nie bolą, ale z synem miałam rwe kulszową, zwróć uwagę czy to nie to? Bo to właśnie boli tak przy plecach, ciężko się położyć jak i wstać :([/QUOTE]
Możliwe chociaż nie miałam nigdy rwy. W piątek na wizycie zapytam lekarza. Nie dość że boli mnie z prawej strony podbrzusze to teraz ten kręgosłup i jeszcze chyba stres przed ta wizyta czy wszystko w porządku.
 
Życzę Ci oczywiście żeby to nie było jednak to :) i się nie stresuj już trzeba pozytywnie myśleć, wiem że ciężko ale co nam pozostaje.
Ja się zastanawiałam np. nad detektorem płodu ale zrezygnuje i to tylko przez to że jak nie będę mogła znajść serduszka to będę panikować że coś się dzieje. W żadnej ciąży nie miałam i teraz też tak będzie :)
Dorzynka widoki aż cudowne ale góry nie dla mnie, parę at temu miałam straszne ciśnienie jak byłam w Zakopanym :/ 5 km ja się ledwie poruszam przy 500-set metrach :)
Lece z córką do kościoła, po modlę się za nas wszystkich :)

Czy wy macie już brzuszki?
 
Amica20, ja już mam widoczny brzuszek, wszyscy to mówią, nawet ci którzy nie wiedzą o ciąży. W pierwszej też szybko było widać. Jestem drobna to może dlatego
 
reklama
Czy wy macie już brzuszki?
No właśnie też chciałam o to zapytać.... W pierwszej ciąży przytyłam ok 9 kg, bardzo późno brzuch wybił i był bardzo mały, młoda też dosc drobna, nie przybierala, malowodzie, niektórzy zauważyli dopiero jak zobaczyli mnie z wózkiem na spacerze:). A teraz mam wrażenie że w tej ciąży będę jak slonica:) 10 tydzień a mnie już spodnie uwieraja, brzuch dostaje. Narazie o ciazy powiedzieliśmy tylko moim rodzica (stwierdzili że wiedzieli bo młoda im pow że będzie miała siostrę-młoda nic nie wie ale koleżanka z przedszkola będzie miała rodzeństwo i ona stwierdziła że w takim razie oba też chce:) ) ale jak tak dalej pójdzie to w pracy sami się zorientuja. Wizytę mam w pt. Jeśli wszystko będzie ok, a myślę że tak, to może powiem w pracy
 
Do góry