reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

9+1

Witam się poranną porą. Kończę suszyć włosy i zaraz młodą do przedszkola szykuje, a potem lecę do kościoła.
I ogólnie mam jeszcze parę spraw do załatwienia przed pracą.

@25_pixels pomysłowo i kreatywnie z tymi zdjęciami :) fajny patent!
Co do osobnego wątku to może trzeba się zwrócić do admina.
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja znów od rana na przemian wymioty i rozmowy z moim 12-latkiem, który mi chyba w okres buntu wpada i do szkoły chodzić nie będzie, i w ogóle mam go nie kochać i się od niego odczepić. Jak nie urok to sraczka [emoji17]
 
To jak u mnie. Tylko ja mam o polowe mniej [emoji12] masz preferencje? Ja nie. Chociaż powiem ci, że łatwiej by nam było z dziewczynką, bo po córeczce jeszcze sporo mam.
U mnie w rodzinie też nikt jeszcze nie wie i codziennie walczę bitwę z mężem bo on to calemu światu by wykrzyczal tak się cieszy Ja bym chciała żeby sami dopiero brzuch zobaczyli i zdziwko Ake zobaczymy czy się uda. Pomysł z tymi zdjęciami na oznajmienie rodzinie jest suuuper! Ja chciałabym dziewczynkę Najmłodszych mam dwóch chłopców więc teraz dla odmiany mała lala byloby cudnie Ale oczywiście najważniejsze żeby było zdrowe!
 
@Xinak wow super praca robi wrażenie, podziwiam :) kobiety motornicze to jak dla mnie i mojego męża sexy ;)
@etatnamame podziwiam! 4 dzieci i 5te w drodze to lada wyzwanie :) jednak uważam, że każde dziecko to cud. Niektórzy ludzie patrzą ze współczuciem, a prawda jest taka że w dużej rodzinie siła ;) no i nie ma nic lepszego dla dzieci jak rodzeństwo ;)
@Loli05 życzę z całego serca aby udało sie z kolejną ciążą jak najszybciej i oby tym razem wszystko było dobrze. Nie przyciągłaś tego myślami - po prostu miałaś niezawodną intuicję.
@25_pixels współczuje samopoczucia ;( a pomysł z tymi zdjęciami bardzo fajny !

Jest nas coraz więcej, serio gubie sie i nie jestem w stanie każdego spamiętać..
Mi dziś objawy osłabły. Piersi bolą ale bez szału. Zastanawiam sie jak wytrzymam do 3.04 ... chyba nie wytrzymam.
Dobranoc matulki ;)
Wbrew pozorom nie ma dużej różnicy między dwójka trójka a czwórka dzieci. Nawet mogę powiedzieć że mam trochę czasu dla siebie bo oni uwielbiają się że sobą bawić i mnie nie ciągną że "nudzi mi się" U nas nie ma nudy haha Ake jest bardzo głośno Dopiero o 20 zapada bloga ciszaaaa Jak idą spac To jest cudowne [emoji23][emoji16]
 
Acha i jeszxze przy okazji przypomniało mi się że któraś mamusia się zastanawiała czy badania prenatalne (usg i pappa) po 35 roku życia mogą być za darmo od lekarza prywatnego. Ja chodzę prywatnie i wczoraj z racji wieku (36 mam) wystawił mi skierowanie i włączył do programu badań. Zadzwoniłam zarejestrowałam się (też prywatna klinika ale mają podpisane z NFZ na ten program) i pani powiedziała że jak że skierowaniem) nie pytała czy od prywatnego czy nie, że jest za darmo. I 700 zł zostaje w kieszeni. I usg polowkowe też będzie z tego programu. Tylko to ostatnie nie (wtedy chyba serduszko się bada głównie o ile dobrze pamiętam)
 
Dzień dobry wszystkim ;)
Dziś o 3 się obudziłam i nie mogłam złapać oddechu i doszedł do tego ból w klatce piersiowej jakby mi dosłownie słoń usiadł, nigdy mnie nie bolały okolice serca wiec bardzo się wystraszyłam i aż kazałam zadzwonić mojemu po pogotowie.
Pan przez telefon powiedział ze teraz organizm produkuje więcej krwi niż zwykle i serce czasem nie może nadążyć i mam wziąć Apap i tyle.
Czy któraś z was tak miała ? Czy myślicie ze mam iść z tym na kontrole do ginekolga czy spokojnie poczekać do mojej wizyty jeszcze 3 tygdodnie ?
Miłego dnia
 
reklama
Dzień dobry wszystkim ;)
Dziś o 3 się obudziłam i nie mogłam złapać oddechu i doszedł do tego ból w klatce piersiowej jakby mi dosłownie słoń usiadł, nigdy mnie nie bolały okolice serca wiec bardzo się wystraszyłam i aż kazałam zadzwonić mojemu po pogotowie.
Pan przez telefon powiedział ze teraz organizm produkuje więcej krwi niż zwykle i serce czasem nie może nadążyć i mam wziąć Apap i tyle.
Czy któraś z was tak miała ? Czy myślicie ze mam iść z tym na kontrole do ginekolga czy spokojnie poczekać do mojej wizyty jeszcze 3 tygdodnie ?
Miłego dnia
Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego ale w ciazy zalecają spanie na lewym boku żeby bylo lepsze utlenienie . Spanie na prawym lub na plecach powoduje ucisk na zyle główną...
 
Do góry