reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Bardzo mi przykro ;( ciężko czyta się takie rzeczy.
Dziewczyny badalyscie już mocz i morfologie?
Jak się tramwaje prowadzi to takie godziny zakończeń są normalne, zupełnie jak przyjście np. na 4.17. przynajmniej u mnie w mieście. Już mnie brzuch boli od tego siedzenia, ale jeszcze kółeczko i zjeżdżam na bazę
Ooo! A skąd Pani motornicza? [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny współczuję Wam historii z poronieniami :(
U mnie chyba się normuje. Śluz mam leciutko podbarwiony. Jednolity kolor, taki jakby beżowy. Niteczek już nie ma. Ale sytuacja trochę mnie zmartwiła. Jeszcze na dodatek mąż jutro rano wyjeżdża na 3 dni i zostaję sama z moimi szogunami.
 
Jak się tramwaje prowadzi to takie godziny zakończeń są normalne, zupełnie jak przyjście np. na 4.17. przynajmniej u mnie w mieście. Już mnie brzuch boli od tego siedzenia, ale jeszcze kółeczko i zjeżdżam na bazę

Omg! Mój najstarszy synek byłby w niebie jakby mógł z tobą porozmawiać! [emoji33] byłabyś jego bohaterką [emoji4] on od zawsze kocha pociągi, metro, tramwaje...
 
Omg! Mój najstarszy synek byłby w niebie jakby mógł z tobą porozmawiać! [emoji33] byłabyś jego bohaterką [emoji4] on od zawsze kocha pociągi, metro, tramwaje...
Ja to w ogóle podziwiam kobiety, które są na tyle odważne, aby pracować w takich bardziej męskich zawodach albo właśnie potrafią kierować takimi wielkogabarytowymi sprzętami :)
 
Nareszcie facet z pracy wrócił. Ledwo już ciągnę nogę za nogą. Teraz on przejął stery z dziećmi, a ja leżę i odpoczywam.
Mąż mnie męczy o oznajmienie ciąży rodzinie. Ja się uparłam na 20 tygodni - co jest nierealistyczne [emoji23][emoji12] bo to nie pierwsza ciąża (tylko trzecia) żeby nie było widać do 8 miesiąca. W drugiej większość ludzi z którymi się spotykamy dowiedziała się około piątego miesiąca. Póki co wie mąż i moja mama. Jako, że to nasze ostatnie, marzy mu się zabawny sposób oznajmienia tego najbliższej rodzinie (jego rodzicom i rodzeństwu). Około 12 tygodnia będziemy akurat na wakacjach i ciekawie by było to wtedy zrobić. Wysłać zdjęcie tego typu:
IMG_3934.JPG
IMG_3933.JPG

Podobają mi się obydwa i jakąś kombinację obydwu mam zamiar zrobić.
A potem chyba telefon wyłączę, bo jak zaczną dzwonić to nie będzie końca [emoji43][emoji23]
 
@Xinak wow super praca robi wrażenie, podziwiam :) kobiety motornicze to jak dla mnie i mojego męża sexy ;)
@etatnamame podziwiam! 4 dzieci i 5te w drodze to lada wyzwanie :) jednak uważam, że każde dziecko to cud. Niektórzy ludzie patrzą ze współczuciem, a prawda jest taka że w dużej rodzinie siła ;) no i nie ma nic lepszego dla dzieci jak rodzeństwo ;)
@Loli05 życzę z całego serca aby udało sie z kolejną ciążą jak najszybciej i oby tym razem wszystko było dobrze. Nie przyciągłaś tego myślami - po prostu miałaś niezawodną intuicję.
@25_pixels współczuje samopoczucia ;( a pomysł z tymi zdjęciami bardzo fajny !

Jest nas coraz więcej, serio gubie sie i nie jestem w stanie każdego spamiętać..
Mi dziś objawy osłabły. Piersi bolą ale bez szału. Zastanawiam sie jak wytrzymam do 3.04 ... chyba nie wytrzymam.
Dobranoc matulki ;)
 
reklama
Do góry