reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

A przed południem, co do powiedzenia szefowi to to duża firma automotiv i niewiem jak to ugryźć, bo warunki tam wykluczają pracę w ciąży, 8h na nogach, dźwiganie, nocki ... Po tej wizycie chyba na zwolnienie bym poszła poprostu....
Wiem że w TRW kobiety nie mogą pracować w ciazy (Już we wczesnej )
Poduszki mają domieszki azbestu
 
reklama
Ja tez w pracy nie powiedzialam...myslalam ze sie na ostatnim usg cos wyjasni,ze zobacze serdyszko bijac,ale nie bylo nic jeszcze.w pracy mam duzo klejow i lutowania mala lutownica,mam filtr i nosze maske ale i tak sie martwie.Dobrze ze siedze przy oknie i jest szeroko otwarte bo cieplo jest.Musze czekac do nastepnego tygodnia do usg,i w tedy poprosze o przeniesienie na inny dzial chociaz znajac ich beda kombinowac bym zostala.ehhh
 
U mnie produkują paski do rozrzadow itd. A ja pracuje na produkcji. Zapach gumy okropny
O matko wyobrazam sobie,nie wiem czy to taki sam zapach ale zawsze musialam przejsc kolo magazynu gdzie skladowali opony do samochodow,jesssu jak se przypomne bleee
 
Zazdrosze ze w Pl sa takie zwolnienia platne,naprawde super to jest.W Uk grosze sie dostaje,i nie wiem co by musialao sie dziac by wogole dostac zwolnienie chociaz na 2 tygodnie
 
@Carenik gratulacje, dobre wieści :)
@Liza no to rzeczywiście chyba bedziesz musiała powiedzieć w pracy już niedługo.

Jejciu...ja prawie jedyna bez wizyty jeszcze. Jezcze tydzień ;(
 
O matko wyobrazam sobie,nie wiem czy to taki sam zapach ale zawsze musialam przejsc kolo magazynu gdzie skladowali opony do samochodow,jesssu jak se przypomne bleee
Taki sam a nawet gorszy, człowiek wraca i cały tym śmierdzi po 8h :/

@Matkaroku ja poszłam o nie wierzyłam że test mówi prawdę a teraz wizyta to gin powiedział że założymy kartę i zobaczymy jak tam i co tam :)


Ogólnie z objawów to częściej do wc chodzę, nawet w nocy sie budzę i muszę iść aż dziwne, nie pamiętam jak miałam w poprzednich ciąża h bo dawno to już było..... I czasami źle się czuję, kręgosłup boli i piersi...
 
reklama
Do góry