reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Chyba nie macie co robić [emoji12] i tyle naprodukowane... ufff u mnie pierwsza jako taka przerwa. W nocy młoda dała nam tak popalić, że nam się czasy noworodkowe przypomniały. Ledwo zipię. Trochę popracowałam. Odwiozłam synka na autobus. Wyszukiwałem się i młodą na wizytę. O 8:30 dobiłyśmy na miejsce. Godzinę później nas wypuścili. Bardzo ciężko im znaleźć maluszka. W takim miejscu jest, że bardzo źle widać. Naciskają nie chyba z każdej możliwej strony. Jest bicie serca. Ale niestety troszkę wolniejsze niż powinno i w przyszłym tygodniu znowu do kontroli. Ale moja młoda zawojowała panie recepcjonistki [emoji12] do każdego podchodzi, podaje rączkę i mówi „cześć”, albo „hello”, dziubki puszcza, zagaduje. No poradzi sobie dziewczyna w życiu coś czuję [emoji57][emoji4]
Potem szybkie zakupy. Skype z dziadkiem. Młoda na drzemkę, ja do pracy na kompie i nawet nie wiem, kiedy to zeszło. Za godzinę synka odbieram. Ledwo żyję. Na bank jak się teraz na sekundę położę to młoda wstanie.
 
reklama
@Czoperka omg! Zazdroszczę wypadu w góry. U nas teren płaski. Nawet marnej górki w pobliżu nie ma i dzieciaki muszę wieźć do parku na sanki [emoji23] ale ten.... zaspamuję was fotami palm i oceanu w marcu może [emoji12]
@Klaudia555 pięknie tam!
@moocha.pl my kupiliśmy synkowi koszulkę „Big brother” i jaki dumny poszedł w niej do szkoły mąż mówił. „Dostał” od młodej w szpitalu jak przyszedł ją pierwszy raz zobaczyć. Do dziś ją uwielbia. Teraz chyba będzie trzeba kupić większą [emoji23] a dla młodej coś w stylu „I’m being promoted to big sister” hahahaha
 
Witam was, ja po pracy, zaraz obiad, i odpoczynek bo jestem Padnieta....

Piszecie Skąd jestescie, ja mam Blisko Karkonosze, 60km i Karpacz a odemnie widoki na Śnieżkę
14329438_IMG_20190205_102012.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/2/22/14329439_IMG_20190217_093810.jpg

Cudo! Ja mam widok na mój ogród, drzewa i wieczne procesje kumpli synka z racji tego, że mamy największy teren, grają w piłkę, skaczą na trampolinie, jeżdżą na zip lining - także normalnie jakbym koło obiektu sportowego mieszkała [emoji12] ewentualnie sąsiada okno w zimie jak liście opadną [emoji23][emoji23][emoji23]
 
@Matkaroku nie strasz [emoji43] ja też jestem sama. Ale całą sobotę. Zastanawiam się gdzie moje bąble zabrać. Trampoliny, muzeum czy taki płac zabaw w środku. Zależy od pogody i samopoczucia. Zobaczę rano.
 
reklama
Zazdrosze ze w Pl sa takie zwolnienia platne,naprawde super to jest.W Uk grosze sie dostaje,i nie wiem co by musialao sie dziac by wogole dostac zwolnienie chociaz na 2 tygodnie

U mnie to samo jest. Dostaniesz tylko jeśli coś naprawdę zagraża. A nawet groszy z tego nie ma. Pod tym względem jest w Polsce akurat lepiej. Ale generalnie nie narzekam. Wszędzie masz plusy i minusy. Narazie (w tym momencie) wcale o tym nie myślę. Zacznę narzekać dopiero jak mi się naprawdę ciężko zrobi [emoji12]
 
Do góry