reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja tez poki co nic nie kupuje. Lubię ciążowe rzeczy z hm ale w tamtych ciazach prawie nie nosilam. Pierwszego syna szlam rodzic w spodenkach na guzik rozm 36. Wogole nie mialam brzucha. Lidl kusi ale nie chce mi sie tam pchac bo pewnie będzie szał

Za leniwa jestem na wyprzedaże [emoji12] i nie lubię się przepychać. Zamawiam z neta.
 
reklama
@aerdgi witaj, gratuluje 2 kreseczek
A no i udało mi się wcisnąć do lekarza na wtorek 26.02. obawiam się, że za wcześnie ale do mojej lekarki terminy ogólnie są na kwiecień :o jak myślicie? To będzie 4+6. Jest sens? Da radę potwierdzić?
myśle że pęcherzyk zobaczy ale na tym etapie może być na uag pusty
 
Cześć :) Jestem Dominika 27, wczoraj zobaczyłam dwie krechy- początek 5tego tyg. Mam do Was pytanie- czy w tym czasie czułyście pobolewanie, czasami kłucie podbrzusza (myślałam, że idzie @)? Mam tak od trzech dni i zastanawiam się czemu tak i czy to przejdzie i czy powinnam się martwić i szybciej udać do lekarza?
 
Piąteczke też przybijam, nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny :)

Ja zawsze podziwiam nauczycielki. Nie mam tego w sobie. Nie mam w sobie tyle cierpliwości. Młody raz się zapytał czy może mogłabym go w domu uczyć, bo mamy „za płotem” rodzinę z trójką chłopców i są homeschooled. Męża dziki śmiech ogarnął, a ja mówię: ale dziecko, ty nie cierpisz zadań domowych odrabiać, a co dopiero jakbym miała cie uczyć w domu?
Trzeba mieć to coś w sobie na bycie nauczycielką. Mi ewidentnie tego brak, gdyż odczuwam dziką euforię na początku szkoły
 
Cześć :) Jestem Dominika 27, wczoraj zobaczyłam dwie krechy- początek 5tego tyg. Mam do Was pytanie- czy w tym czasie czułyście pobolewanie, czasami kłucie podbrzusza (myślałam, że idzie @)? Mam tak od trzech dni i zastanawiam się czemu tak i czy to przejdzie i czy powinnam się martwić i szybciej udać do lekarza?
Witaj :) jeśli to delikatny dyskomfort i do przeżycia bez nospy to raczej nic niepokojącego, ale jeśli to poważniejszy ból to może warto pomyśleć o wizycie u gina.
 
Witaj :) jeśli to delikatny dyskomfort i do przeżycia bez nospy to raczej nic niepokojącego, ale jeśli to poważniejszy ból to może warto pomyśleć o wizycie u gina.
Dzięki za odpowiedź. :) Ból jest delikatny, ale jestem w delegacji w Berlinie i delikatnie spanikowałam :) umówiłam się do gina na 8go marca. A co tam! Żeby byl prezent na dzień kobiet.
 
Cześć :) Jestem Dominika 27, wczoraj zobaczyłam dwie krechy- początek 5tego tyg. Mam do Was pytanie- czy w tym czasie czułyście pobolewanie, czasami kłucie podbrzusza (myślałam, że idzie @)? Mam tak od trzech dni i zastanawiam się czemu tak i czy to przejdzie i czy powinnam się martwić i szybciej udać do lekarza?
Hej brzuszku! Mnie bolal brzuch jak wstalam szybko albo krzywo leżałam, i to falami skurcze... u mnie sie odklejalo lozysko a to nie dobrze... dostałam luteinę i od tygodnia spokoj. Boli tylko troszke ale juz nie ma skurczy jak przy @. Lepiej iść i mieć pewność ze sie zadbało
 
reklama
Ja zawsze podziwiam nauczycielki. Nie mam tego w sobie. Nie mam w sobie tyle cierpliwości. Młody raz się zapytał czy może mogłabym go w domu uczyć, bo mamy „za płotem” rodzinę z trójką chłopców i są homeschooled. Męża dziki śmiech ogarnął, a ja mówię: ale dziecko, ty nie cierpisz zadań domowych odrabiać, a co dopiero jakbym miała cie uczyć w domu?
Trzeba mieć to coś w sobie na bycie nauczycielką. Mi ewidentnie tego brak, gdyż odczuwam dziką euforię na początku szkoły
Hehe ja ogólnie jestem osobą bardzo niecierpliwa w życiu,ale w stosunku do dzieci mam dużo cierpliwości.ja bym nie mogła zajmować się nauczaniem własnych dzieci.to już level hard
 
Do góry