reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dzięki za odpowiedź. :) Ból jest delikatny, ale jestem w delegacji w Berlinie i delikatnie spanikowałam :) umówiłam się do gina na 8go marca. A co tam! Żeby byl prezent na dzień kobiet.
Nie wiem jaki masz stosunek do leków,ale ja dopóki jestem w stanie zniesct ból bez nospy to myślę że to maturalne bo macica szaleje rozciąga się i hormonalnie zachodzą spore zmiany. Ostatnio miałam bardzo silny ból jak na miesiączke, skurczowy promieniujący i wtedy pojechaliśmy na izbę się zbadać,ale wiedziałam,że jest coś nie tak. Także jeśli dajesz radę bez przeciwbólowych to spokojnie,nie martw się :)
 
reklama
Cześć :) Jestem Dominika 27, wczoraj zobaczyłam dwie krechy- początek 5tego tyg. Mam do Was pytanie- czy w tym czasie czułyście pobolewanie, czasami kłucie podbrzusza (myślałam, że idzie @)? Mam tak od trzech dni i zastanawiam się czemu tak i czy to przejdzie i czy powinnam się martwić i szybciej udać do lekarza?
7+5
Ja mam takie bóle od czasu planowanej miesiączki biorę nospe 3×1tab na usg wszystko w porządku.
 
Mnie 'odpukać' bóle brzucha odpuściły. Np. Dziś w pracy będą wciąż w ruchu, prawie jak fitness, zastanawiałam sie czy ja aby w ciąży jestem.
Jak leże wieczorem czy teraz, czuje macice jak ciągnie.

Dziś wstałam z mega mdłościami i mnie męczy cały czas. A do tego lega zmęczenie. Najgorsze że te moje krewetki...ja ich mam jeszcze w lodówce - no dziś nie moge na nie patrzeć ani nawet myśleć. Od razu mi sie cofa ;/ to okropne.
 
Bylam na pierwszym skanie,z okresu 7tyg1dzien ze skanu 5tyg5dzien.widac tylko pecherzyk ciazowy i woreczek zoltkowy,bez zarodka,pani od usg(nie lekarka) mowi ze za wczesnie ze mam poczekac z 10 dni.mam pcos,nie regularne cykle i w ciaze zaszlam po odstawieniu clo,no i mysle ze owu mogla byc pozno bo nie wylapalam jej testami.przyzanm ze sie zmartwilam,myslalam ze juz cos tam bedzie wiecej:(
 
@Loli05 loli kochana nie denerwuj sie :* widicznie później doszło do wszyatkiego, najważniejsze, że wszystko ok, za 10 dni zrobisz usg i bedzie serducho ;)
 
Bylam na pierwszym skanie,z okresu 7tyg1dzien ze skanu 5tyg5dzien.widac tylko pecherzyk ciazowy i woreczek zoltkowy,bez zarodka,pani od usg(nie lekarka) mowi ze za wczesnie ze mam poczekac z 10 dni.mam pcos,nie regularne cykle i w ciaze zaszlam po odstawieniu clo,no i mysle ze owu mogla byc pozno bo nie wylapalam jej testami.przyzanm ze sie zmartwilam,myslalam ze juz cos tam bedzie wiecej:(
Nie stresuj się na zapas.. Skoro miałaś nieregularne cykle to duże prawdopodobieństwo, że się to wsystko poprzesuwalo.. Trzymam kciuki, aby na kolejnej wizycie było już wsystko elegancko widać :)
 
reklama
Któraś z Was robiła betę w diagnostyka laboratoria? Kojarzycie o której wrzucają wyniki?
 
Do góry