reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

(7+5)
Cześć wszystkim :)
@babydust Może jeszcze jest nadzieja.... Życzę Ci tego z całego serca! 3maj się !

@Czoperka super wieści!:) Gratulację :)

@gaga92 to super :) na następnej wizycie będzie serduszko!

@aerdgi Witam i gratulacje 2 kresek :)

co do brzuszka to może czuje jakbym miała bardziej hmmm rozpulchniony? hehe ostatnim czasem troszkę brzuszka się dorobiłam więc na razie raczej nie ma różnicy w wyglądzie.
Ja wczoraj oznajmiłam szefa że jestem w ciąży.... z radości nie skakał ale przyjął to z godnością ;p
Jak tam dziś dziewczyny samopoczucie? ja na razie pełna energii mimo że od 7 już nie mogłam spać zobaczymy jak będzie w dalszej części dnia :)
 
reklama
Ja od prawie tygodnia budzę się punkt 4 rano i nie mogę już zasnąć. Obojętnie o której się położyłam, to tak się budzę [emoji2959]
 
To ja nie mam w ogóle z tym problemu ;) Najlepsza chwila w ciągu dnia to powrót z pracy i zalegnięcie na kanapie pod kocykiem na małą drzemkę ;) Rano później i tak nie mogę się dobudzić ;)

Najgorsze, że chyba zaczynają mi się mdłości...albo już sobie wkręcam. W poprzedniej ciąży nie miałam, a teraz jakoś tak dziwnie po jedzeniu, szczególnie rano i przed snem...
 
Mam termin na 12.10.2019 czyli dziś jest 6 tydzień i 3 dzień ciąży. W piątek byłam u lekarza i był juz puls co prawda 90 ale na początku tak ma być. I mam pytanie czy znacie coś na mdłości jakieś sposoby? To moja pierwsza ciąża, a od wczoraj wymiotuje i nie jestem w stanie nic jeść ani pić... jestem już wykończona. ;( Dopóki leżę i nic nie jem, oprócz lekkiego dyskomfortu w brzuchu jest ok ale jak tylko usiądę, albo coś zjem od razu wszystko wraca...
 
Cześć miłego dnia wam życzę.
Mi noce mijają ciężko mogła bym spać i spać Ale budzi mnie często siusiu razem z bólem podbrzusza, kiedyś nie martwiłam się że chce mi się siku w nocy zazwyczaj spałam do rana a teraz nawet 5min nie mogę wytrzymać.
 
Mam termin na 12.10.2019 czyli dziś jest 6 tydzień i 3 dzień ciąży. W piątek byłam u lekarza i był juz puls co prawda 90 ale na początku tak ma być. I mam pytanie czy znacie coś na mdłości jakieś sposoby? To moja pierwsza ciąża, a od wczoraj wymiotuje i nie jestem w stanie nic jeść ani pić... jestem już wykończona. ;( Dopóki leżę i nic nie jem, oprócz lekkiego dyskomfortu w brzuchu jest ok ale jak tylko usiądę, albo coś zjem od razu wszystko wraca...
Może spróbuj najpierw zjeść coś na leżąco: sucharka, krakersa, banana. Odczekaj z jakieś 10 min i powoli wstawaj. Podobno żucie korzenia imbiru pomaga, ale ja nie lubię tego smaku i mnie bardziej naciąga. W pierwszej i drugiej ciąży strasznie mnie wymiotowalo, nawet wodą. Ratowałam się słoiczkami dla niemowląt jedzonymi na leżąco. Później leżałam z godzinę, aby strawić, żeby mieć jakieś substancje odżywcze. Ogólnie jedź jak najbardziej lekkostrawne rzeczy, żeby szybko się trawiły. No niestety ja trafiałam pod kroplówkę z obojgiem, bo się odwadniałam. Są takie czopki - Torecan. Jak ręką odjął po nich, ale są na receptę i musiałabyś naprawdę skonsultować je z lekarzem ginekologiem podczas ciąży. Ja je dostawałam w szpitalu i receptę na nie przy wypisie, czyli jak już totalnie źle było. Porozmawiaj ze swoim ginekologiem.
 
7+0

Witam się z pracy.

Ja ze spaniem nie mam problemu, raczej z wstawaniem i od paru dni zasypianiem. Zanim zasnę to sie muszę trochę powiercic, pokręcić, ale jak już zasnę to raczej śpię do 7:00-8:00, na siku wstaje bardzo rzadko. Mdłości czasem miewam. Ale ogólnie to dobrze się czuje, zupełnie nie ciążowo :)

Agata wymiotów współczuję, mi póki co jednorazowo się przydarzyło..

Był u nas na budowie dzisiaj facet na wycenie okien. Ciekawe jaka kwota wyjdzie. Jak przystępna to bierzemy :D i kolejny krok do przodu.. Ale gdzie tam jeszcze do końca..
 
reklama
Agata_20, mam nadzieję, że przejdą Ci te wymioty, spróbuj tego co napisała Nanya, może akurat coś Ci pomoże.
U mnie dzisiaj 6+6 i dopadło okropne zmęczenie i senność, zasypiam tam gdzie usiądę albo przyłożę głowę... No i mdłości też się rozkręcają, w poprzedniej ciąży tak nie miałam. Wymiotuje tylko czasami ale generalnie cały czas mi niedobrze, staram się jeść w tych momentach kiedy przechodzi, chociaż coraz częściej na nic nie mam ochoty i odrzuca mnie od rzeczy, które ostatnio jadłam ze smakiem.
I zaczynają przeszkadzać mi zapachy kosmetyków.
Któraś z Was ma dzisiaj wizytę? Ja czekam do przyszłego czwartku....
 
Do góry