reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Gaga nie martw się na kolejnym usg może się wyrównać albo miałaś owu później. W moim przypadku ciąża jest starsza niż z om gdzie jej nie zdarzala mi się wcześniej raczej spóźniala.
Ja mam jutro skan i tez na bank bedzie ciaza mlodsza niz z om bo owu byla pozno,wogole myslalam ze nie bylo.no i testy zaczely sie robic ciemniejsze dopiero po paru dniach od @
 
reklama
Cześć dziewczyny. Bardzo nieśmiało dołączam :) test w 26dc po południu przy cyklach 28 dni. według kalkulatora termin na 31.10.2019, więc jeszcze się łapie :)
IMG_20190218_202527.jpg
 
Życzę powodzenia i 3mam kciuki ;)

Mam do was pytanie, czy na tak wczesnym etapie ciąży, juz czujecie spuchnięte podbrzusze ? I jak leżycie na brzuchu to macica jest duża i ogólnie macie już większy brzuch,? Ja widze ròżnice już. Szkoda, myślałam że to później nastąpi.
U mnie już widać ciążę,czy brzuch wyszedł już i też jestem w szoku w też druga ciąża i mięśnie brzucha nie wysportowane
 
7+4
Ja też się czuje "spuchnieta". W piątek muszę się spotkać z większą częścią rodziny i nie wiem w co się ubrać bo jakoś mi we wszystkim ciasno :( A nikt o niczym narazie nie wie i tak musi pozostać.
Witamy nową koleżankę :)
Loli trzymam kciuki i czekam na wieści.
Gaga ja też trzy tyg muszę czekać. Chociaż staram się pozytywnie myśleć to moje bóle mnie przygnębiają i już bym chciała znowu sprawdzić czy jest wszystko w porządku.
 
@aerdgi witaj :)

@gaga92 kochana nie przejmuj się różnica, 3 dni to praktycznie żadna różnica a może tak być jak dziewczyny sugerują , że owu się przesunela albo coś. Najważniejsze, że wszystko w swoim miejscu.

Tak macam ten mój brzuch i obstawialam u siebie zaokrąglenie ze wzgledu na wzdęcia, ale może i macie rację, że to macica. Przy drugiej czy kolejnej ciąży prędzej się brzuszek uwydatnia.. Też mnie to trochę przeraża, aczkolwiek u mnie coraz więcej osób wie, większość rodziny, szefostwo, a teraz po kolei koleżanki w pracy powiadamiam, zaczęłam od tych bardziej zaufanych :)
 
@gaga92 odchyły między wiekiem płodu wg om a wg usg są normą przecież :) tak naprawdę rzadko kiedy się pokrywają w 100% a na dalszych etapach ciąży to może być nawet różnica 2tyg bo dzieci rosną w różnym tempie i rodzą się z różną wagą :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Bardzo nieśmiało dołączam :) test w 26dc po południu przy cyklach 28 dni. według kalkulatora termin na 31.10.2019, więc jeszcze się łapie :) Zobacz załącznik 944182
Witamy, piękne kreseczki :)
Gaga no właśnie tu masz dobrze bo już l4 masz, ja chyba też się wcześniej umowie niż 7 tydzień bo cholera wie co złapie tam :/ a mówiłaś już dla nich czy z zaskoku l4?
 
Do góry