reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Witam, wszystko wskazuje na to, że zostanę na dłużej. Mam 40 lat, 8 letnią córę, aniołka i kilka lat starań o kolejnego bobasa, włącznie ze wspomagaczami typu luteina i clo. Lekarze się poddali, jedyne co jeszcze mogli mi zaproponować to invitro. Niedawno podjęliśmy decyzję o adopcji, ale los sobie robił psikusa i dzisiaj na 2 testach wyszły mi wyniki pozytywne. Według moich obliczeń termin by wypadał około 14 października, ale muszę potwierdzić jeszcze u lekarza, czy wszystko w porządku. Trochę się boję poprzednim poronieniu.
 
Witam, wszystko wskazuje na to, że zostanę na dłużej. Mam 40 lat, 8 letnią córę, aniołka i kilka lat starań o kolejnego bobasa, włącznie ze wspomagaczami typu luteina i clo. Lekarze się poddali, jedyne co jeszcze mogli mi zaproponować to invitro. Niedawno podjęliśmy decyzję o adopcji, ale los sobie robił psikusa i dzisiaj na 2 testach wyszły mi wyniki pozytywne. Według moich obliczeń termin by wypadał około 14 października, ale muszę potwierdzić jeszcze u lekarza, czy wszystko w porządku. Trochę się boję poprzednim poronieniu.
Gratulacje:) teraz na pewno będzie wszystko wporzadku
 
Witam, wszystko wskazuje na to, że zostanę na dłużej. Mam 40 lat, 8 letnią córę, aniołka i kilka lat starań o kolejnego bobasa, włącznie ze wspomagaczami typu luteina i clo. Lekarze się poddali, jedyne co jeszcze mogli mi zaproponować to invitro. Niedawno podjęliśmy decyzję o adopcji, ale los sobie robił psikusa i dzisiaj na 2 testach wyszły mi wyniki pozytywne. Według moich obliczeń termin by wypadał około 14 października, ale muszę potwierdzić jeszcze u lekarza, czy wszystko w porządku. Trochę się boję poprzednim poronieniu.
Ojej gratulacje! Musisz być mega szczęśliwa:) będę 3mać kciuki oby wszystko szło w dobrą stronę:)
 
Dziękuję za gratulacje jeszcze nie mówiliśmy rodzinie ani córce, chcemy najpierw potwierdzić, że jest ok.
Ojej gratulacje! Musisz być mega szczęśliwa:) będę 3mać kciuki oby wszystko szło w dobrą stronę:)
Właśnie nie wiem, mam w głowie mętlik. Mieliśmy adoptować dziecko starsze, w wieku zbliżonym do córy, żeby mogły się razem bawić, nie spodziewaliśmy się znowu pieluch ;) trzeba będzie plany zmienić :) najważniejsze, żeby wszystko było w porządku a maluch rósł zdrowo, reszta się ułoży :)
 
Właśnie, słuchajcie, jak to u Was jest z dzieleniem się nowiną? Ja myślę że poczekam jeszcze może do następnej wizyty, narazie wie tylko mąż. Chociaż już bym chciała powiedzieć, ale trochę się boję że za wcześnie
 
Witam. Jak szczęście mnie nie opuści to dołączę do Waszej grupy. Mam prawie 40 lat,synek ma 7 a teraz jeśli będzie wszystko w porządku po wielu latach starań to będzie drugie na co bardzo liczę. Zrobiłam 3 testy w ciągu 3 dni i zawsze dwie kreski ale na betę nie poszłam bo się nie odważyłam. Wizytę mam dopiero na 19.02 więc trochę się denerwuję.
 
Witam. Jak szczęście mnie nie opuści to dołączę do Waszej grupy. Mam prawie 40 lat,synek ma 7 a teraz jeśli będzie wszystko w porządku po wielu latach starań to będzie drugie na co bardzo liczę. Zrobiłam 3 testy w ciągu 3 dni i zawsze dwie kreski ale na betę nie poszłam bo się nie odważyłam. Wizytę mam dopiero na 19.02 więc trochę się denerwuję.
To witaj w klubie weteranek, trzy testy pozytywne to całkiem spora pewność. Ja bym przed wizytą zrobiła dwa testy bety co drugi dzień. Synek poczęty naturalnie czy też że wspomagaczami? Moja córa po 2 latach starań i 6 cyklach z clo. Podejrzewa, że gluten mnie blokował, odkąd odstawiłam to moja druga ciąża, mam nadzieję, że tym razem donoszę :)
 
reklama
Do góry