reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Cześć! Wpadłam się przywitać ☺️ mam 25 lat i dwójkę maluchów na stanie. Po ostatnio dwóch nieudanych próbach 29.01 beta 200, a 4 lutego 1950☺️ wizyta we wtorek ☺️ jestem już na zwolnieniu, więc będę zaglądać ☺️ termin wypada ok 2.10☺️
 
Matkaroku kiedy testujesz? Ojej to współczuję bólu..

Czoperka rewelacyjna podróż.. Pozazdrościć [emoji2956]

A mi jakoś dzisiaj słabo, zmierzyłam sobie ciśnienie bo latały mi mroczki przed oczami i wyszło, że mam obniżone, 101x63. Kawę sobie strzeliłam chociaż wiem, że w ciąży teoretycznie nie można, no ale jakoś musiałam zniwelować te mroczki, żeby do pracy dojechać, a dojeżdżam blisko 30 km
No plan mam taki żeby w sobote, ale rozsądniej będzie w niedziele gdyż w sobote mam szalony dzień a na wieczór urodziny mojej psiapsióły :) więc byłabym w sobote nie przytomna z emocji, wiec jeśli wytrzymam do niedzieli rano to w tedy już na 1000% zrobie.
Kawke w ciąży myśle można sie czasem napić:) najważniejsze jeśli pomogła.
 
@Matkaroku, czekam na Twój test :D

@kasik90 eeee można kawę w ciąży :) tylko w rozsądnych ilościach. Ja codziennie jedną pije :)

@Klamka82 gratuluję mdłości :D haha jak to brzmi...

@Keejti-93 witaj! W jakim wieku maluchu? :)

Mnie jakieś przeziębienie dopadło. A jeszcze dzisiaj mam zumbę. Niedobrze będzie z zatkanym nosem [emoji30]
 
Cześć! Wpadłam się przywitać ☺️ mam 25 lat i dwójkę maluchów na stanie. Po ostatnio dwóch nieudanych próbach 29.01 beta 200, a 4 lutego 1950☺️ wizyta we wtorek ☺️ jestem już na zwolnieniu, więc będę zaglądać ☺️ termin wypada ok 2.10☺️
Hej! Życze udanych kolejnych tygodni:) w grupie raźniej :) widze,że jestesmy w podobnym wieku i też 2 urwisków:)
 
Czoperka, oj chorowanie w ciąży ciężka sprawa, oby na katarku sie skonczyło :)

Ja chwile se odpoczełam, jakieś 10 min. I musze sie zbierać na wywiadówke, a tak mi sie nie chce :( zimno mi i spać bym poszła. A potem z synem na basen. Ale mam lenia :(
 
reklama
Do góry