reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

To witaj w klubie weteranek, trzy testy pozytywne to całkiem spora pewność. Ja bym przed wizytą zrobiła dwa testy bety co drugi dzień. Synek poczęty naturalnie czy też że wspomagaczami? Moja córa po 2 latach starań i 6 cyklach z clo. Podejrzewa, że gluten mnie blokował, odkąd odstawiłam to struga ciąża, mam nadzieję, że tym razem donoszę :)
Ja leczyłam podwyższoną prolaktynę bromergonem i wtedy się udało. Na betę to w piątek i dopiero w poniedziałek bo w soboty punkty pobrań są zamknięte niestety. Jeszcze obawiam się konfliktu serologicznego. Ja jestem rh minus a mąż i syn rh plus.
 
reklama
Ja leczyłam podwyższoną prolaktynę bromergonem i wtedy się udało. Na betę to w piątek i dopiero w poniedziałek bo w soboty punkty pobrań są zamknięte niestety. Jeszcze obawiam się konfliktu serologicznego. Ja jestem rh minus a mąż i syn rh plus.
Synek po leczeniu luteina i ponad roku starań
 
Ja leczyłam podwyższoną prolaktynę bromergonem i wtedy się udało. Na betę to w piątek i dopiero w poniedziałek bo w soboty punkty pobrań są zamknięte niestety. Jeszcze obawiam się konfliktu serologicznego. Ja jestem rh minus a mąż i syn rh plus.
Ja bym zrobiła w poniedziałek i środę, ale rób jak tobie pasuje :) w niektórych miejscowościach punkt pobrań czynny jest raz w tygodniu ;)
 
@agabre gratulacje! Tym razem musi być dobrze.

Ja mam cichy plan rodzinie nie mówić az do porodu ale zobaczymy czy uda się wytrzymać[emoji3526] poprzednich ciąż prawie nie było widac do samego końca a nie widujemy się bardzo często.
 
reklama
U mnie większość wie z racji tego że miałam mieć ślub we wrześniu i musieliśmy z racji nowiny wszystko przyspieszyć wiec slub w marcu a z racji zmiany terminu wszyscy domyślają się dlaczego. Jedyne co to w pracy boje się na razie powiedzieć o szybszym ślubie, bo tez się domyśla, a tu akurat wole poczekać :)
 
Do góry