reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Gabi, myślę że istnieje opcja jaką Doti opisała i moze się okazać, że ciąża jest młodsza. Nie zamartwiaj się na zapas, bo i tak niczego nie zmienisz, co ma być to będzie. Ja zrobiłam tylko raz betę, nie miałam odwagi zobaczyć przyrostu, czekam na wizytę do ginekologa na 8.02. :) życzę powodzenia wszystkim oczekującym na dwie kreski :*
 
reklama
Dziewczyny niewiecie może jak to jest. Bo planuje chodzić do lekarza prywatnie i z pracy kasę będą mi zwracać za wizytę ale niewiem jak jest z badaniami. Czy też będą zwracali? w moim ubezpieczeniu doczytać się nie mogę czy mi zwrócą.
 
Hej dziewczyny, u mnie już 6tc a tylko piersi bolą a poza tym zero objawów. USG 12.02 więc zobaczymy co tam siedzi.
W domu mam już 12latkę więc u mnie to będzie rewolucja :)
 
@Czoperka @Gabi Gabi To i tak nieźle macie te terminy wizyt. Ja do mojej lekarki (prywatnie) w jednym miejscu miałam propozycję na 19, ale marca , w drugim miejscu udało mi się dorwać dopiero 25.02. Nie wiem jak doczekam, będę pewnie próbować łapać jakieś wolne terminy z nagłych rezygnacji.
Betę robiłam w sobotę, podobnie jak część z Was nie mam odwagi jej powtarzać. Chociaż trochę się zestresowałam bo w poprzedniej ciąży na podobnym etapie była sporo wyższa. Nie wiem od czego to zależy ale oczywiście już schizuję. Tłumaczę sobie jednak że każda ciąża jest inna, a póki mieszczę się w normach wszystko jest ok.
 
@Klamka82 Na swój sposób rewolucja, ale wiem że będzie dobrze. Tak się składa, że ja jestem tą starszą, o 15 lat i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że rodzice zrobili mi najlepszy prezent z możliwych :) No i możesz już naprawdę liczyć na pomoc starszej latorośli.
 
Między moim mężem, a jego najmłodsza siostrą jest przeszło 17 lat różnicy, ze wzgledu na sporą różnice wieku była i w zasadzie to nadal jest oczkiem w głowie wszystkich :) no może trochę się sytuacja zmieniła jak się nasza córcia pojawiła. Ale za to najmłodsza ciocia odnajduje się świetnie w tej roli i od samego urodzenia Lenki dużo mi pomagała jak przyjeżdżała do nas, a miała 8 lat :)

Jej to na prawdę macie odległe te terminy dziewczyny. Ja bym chyba "ocipiała" tyle czekać. Ja do mojego lekarza jak zadzwoniłam to też mi pierw powiedział, że termin na marzec, bo wyjeżdża na ferie, ale jak powiedziałam, że to wczesna ciąża to wcisnął mnie na przyszly piątek o 19:00. Też prywatnie będę chodzić jak przy poprzedniej ciąży. Czuję się bardziej komfortowo mając min. na każdej wizycie usg.
 
Dziewczyny niewiecie może jak to jest. Bo planuje chodzić do lekarza prywatnie i z pracy kasę będą mi zwracać za wizytę ale niewiem jak jest z badaniami. Czy też będą zwracali? w moim ubezpieczeniu doczytać się nie mogę czy mi zwrócą.
Niestety nic na ten temat nie wiem, bo u mnie w pracy nie ma czegoś takiego. Musisz się zorientować jak to jest u Ciebie dokładnie z tym ubezpieczeniem.
 
Cześć, dołączam do grona październikowych mamuś- termin na 04.10.2019. Mam 36 lat, 2 córki 15 lat i 9 lat i 2 psy wiec zabawa na całego :) owulacja 10.01 pierwszy test beta 23.01- 124; 25.01 (dzień @)- 650; 30.01- 6500. Wizytę u gin mam we wtorek i mam nadzieje coś już zobaczyć :)
 
reklama
Czesc jestem Olga, 31 lat, mam córkę 4lata, w październiku 2018 ciąża biochemiczna, jeśli teraz wszystko pójdzie ok, a wszystko wskazuje że tak, to druga dzidzia będzie z nami 8.10. Z wizytą u lekarza wstrzymam się jeszcze z 1,5tyg, bo chcialabym juz cos zobaczyć
 
Do góry