reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja przez 18 lat byłam jedynaczką :D teraz mam 26 lat i 8letnią siostrę ;) niestety możemy się sobą cieszyć "z doskoku" bo mieszkamy obecnie w innych miastach i dzieli nas 150km. Ale siostra jest bardzo dumna, że jest już młodą ciocią :D ciekawa jestem jej reakcji jak się dowie, że zostanie nią drugi raz :D

Te terminy to jakiś kosmos. Mój lekarz też ma odległe, mimo, że prywatnie, ale wszystko się da załatwić, tym bardziej, że nie zdążył mnie jeszcze dobrze zapomnieć :p i mam wizytę dzisiaj o 16:30 ;)
 
reklama
Hej.
To u mnie było inaczej niż u Was. Mam brata i siostrę i dzieli nas 2-3 lata. Między mną a siostrą 2 lata i od zawsze byliśmy najlepszymi przyjaciółkami dla siebie. U męża podobnie. Dlatego też chcieliśmy małą różnicę wieku. Ale wesoło będzie, bo poza tym że dwa maluchy w domu to jeszcze planujemy na ten rok budowę domu :D
Co do wizyty to też jest to dla mnie nowość że tak długo. W poprzednich dostawałam wizytę "na już" (nfz). A tu jednak inne miasto, inna przychodnia i inne zwyczaje :) gdyby to była moja pierwsza ciąża to też bym szukała wcześniej.
 
Witam, Chyba mogę do Was dołączyć choć jeszcze w to nie wierzę;) test z dzisiaj popołudnia
IMAG2973.jpg
 
Dołączam się do pazdziernikowych mamusiek :) mam na Imię Ilona lat 31 i jest to moja pierwsza ciąża. Pół roczne starania o dzidz i upragnione 2 kreski . Ostatni @24 grudnia . 25 stycznia pierwsza wizyta u gin brak potwierdzenia, powiększone endometrium. Kilka dni później krwawienia kilkudniowe w sobotę wylądowałam w szpitalu. Luteina dopochwiwo i oszczędzanie się na maksa . Z usg wyszło 5t5d pecherzyk ciazowy z pęcherzykiem żółtkowym 1.53cm . 11 lutego kontrola . Oby było już serd7szko
 
Hej Kobiety !nie wiem czy powinnam dołączyć, ale coś mi sie zdaje, że tak. Testu nie robiłam, jestem zwolenniczką czekania do @, czyli w moim przypadku do 9.02.
Mam 26 lat i dwóch synków. Trzeciego nie planowałam nigdy. No ale, nasza antykoncepcja ostro nas zawiodła. Troszke jestem zła z tego powodu, ale co zrobie? Nic nie zrobie, widocznie tak musiało być.
 
Hej Kobiety !nie wiem czy powinnam dołączyć, ale coś mi sie zdaje, że tak. Testu nie robiłam, jestem zwolenniczką czekania do @, czyli w moim przypadku do 9.02.
Mam 26 lat i dwóch synków. Trzeciego nie planowałam nigdy. No ale, nasza antykoncepcja ostro nas zawiodła. Troszke jestem zła z tego powodu, ale co zrobie? Nic nie zrobie, widocznie tak musiało być.
Czyli skoro jeszcze nie spóźnia Ci się okres i nie zrobiłaś testu to skąd wiesz że jesteś w ciąży? :)
 
Czoperka, może głowy nie dam sobie uciąć, ale po prostu to wiem :) nie no, objawy przede wszystkim. Piersi nie bolą wcale ani nie są twarde jak zwykle przed @, takie flaczki. Do tego dziś zauważyłam ze brodawki mam jak z chłopcami w ciąży, czyli duże, rozlane i ciemniejsze. Od paru dni mam strasznie sucho w buzi, a od dziś ślinotok połączony z gorzkim smakiem na przemian ze smakiem krwi, a teraz od chwili znów sucho ale gorzki smak i nie ukrywam, wkurza mnie to. Do tego inne objawy, typu ból brzucha jak na @, kłucia wszelkiego rodzaju, ciągle sluz taki gęsty i dużo a nie suchoty jak zwykle przed @,syfy na twarzy i inne.
 
reklama
Czoperka, może głowy nie dam sobie uciąć, ale po prostu to wiem :) nie no, objawy przede wszystkim. Piersi nie bolą wcale ani nie są twarde jak zwykle przed @, takie flaczki. Do tego dziś zauważyłam ze brodawki mam jak z chłopcami w ciąży, czyli duże, rozlane i ciemniejsze. Od paru dni mam strasznie sucho w buzi, a od dziś ślinotok połączony z gorzkim smakiem na przemian ze smakiem krwi, a teraz od chwili znów sucho ale gorzki smak i nie ukrywam, wkurza mnie to. Do tego inne objawy, typu ból brzucha jak na @, kłucia wszelkiego rodzaju, ciągle sluz taki gęsty i dużo a nie suchoty jak zwykle przed @,syfy na twarzy i inne.
To pewnie intuicja dobrze Ci podpowiada. Widzisz u mnie z piersiami było na odwrót - bolące i nabrzmiałe, bardziej niż przed okresem i sporo za wcześnie jak na okres (zaczęły boleć ok 10 dni przed spodziewanym @). A w jakim wieku masz chłopców? Też mam dwóch :)
 
Do góry