reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Wszystko będzie dobrze
emoji847.png
wiem, że łatwo się mówi ale trzeba być dobrej myśli... damy radę!
Dziekuje
Też mam pierwszą wizyte dopiero wtedy :)
Chciałam się umówić jak najszybciej, ale pani, która mnie umawiała (ona nie jest lekarzem) powiedziała, że lekarz jest w stanie zobaczyć cokolwiek dopiero jak beta jest powyżej 1000. Więc mam powtórzyć betę 15.02. i przyjść z wynikiem. A ja już ja powtórzyłam i teraz mam niepotrzebny stres.. i jeszcze jakieś brązowe plamienia i odchodzę od zmysłów..
 
Dziekuje

Chciałam się umówić jak najszybciej, ale pani, która mnie umawiała (ona nie jest lekarzem) powiedziała, że lekarz jest w stanie zobaczyć cokolwiek dopiero jak beta jest powyżej 1000. Więc mam powtórzyć betę 15.02. i przyjść z wynikiem. A ja już ja powtórzyłam i teraz mam niepotrzebny stres.. i jeszcze jakieś brązowe plamienia i odchodzę od zmysłów..
No mi pani powiedziała też że wcześniej nie ma co się umawiać, a w 7tc już będzie serduszko. Spróbuj się zrelaksować. I tak nie masz wpływu na to co się stanie. Trzymam kciuki :)
 
No mi pani powiedziała też że wcześniej nie ma co się umawiać, a w 7tc już będzie serduszko. Spróbuj się zrelaksować. I tak nie masz wpływu na to co się stanie. Trzymam kciuki :)
Narazie mój organizm tak się broni przed stresem, że przesypiam każdą wolną chwilę.. To chyba nawet dobrze. Dziękuję za wsparcie ☺
 
@Gabi Gabi Nie martw się na zapas i bądź dobrej myśli.
Tylko jak się nie martwić, jak z terminu miesiączki wychodzi końcówka 5 tygodnia... Na tym etapie większość dziewczyn ma betę liczoną w tysiącach, a ja nawet do 100 nie dobiłam... I jeszcze dwa razy pojawiło się jakieś brązowe plamienie. Poza tym oznak ciąży brak... W zasadzie to ta ciąża jest trochę niespodzianką, ale tak się ucieszyłam, na chwilę uwierzyłam, że to może być prawda a teraz...załamka.
 
Tylko jak się nie martwić, jak z terminu miesiączki wychodzi końcówka 5 tygodnia... Na tym etapie większość dziewczyn ma betę liczoną w tysiącach, a ja nawet do 100 nie dobiłam... I jeszcze dwa razy pojawiło się jakieś brązowe plamienie. Poza tym oznak ciąży brak... W zasadzie to ta ciąża jest trochę niespodzianką, ale tak się ucieszyłam, na chwilę uwierzyłam, że to może być prawda a teraz...załamka.
Gabi a pomyślałaś przynajmniej raz o tym, że Twoja ciąża może być młodsza nawet 2tyg i w obecnej chwili Twoja beta jest proporcjonalna do 3tyg? Wszystko się może zdarzyć. Tylko dobre myśli dodadzą Nam trochę siły[emoji846]
 
Gabi a pomyślałaś przynajmniej raz o tym, że Twoja ciąża może być młodsza nawet 2tyg i w obecnej chwili Twoja beta jest proporcjonalna do 3tyg? Wszystko się może zdarzyć. Tylko dobre myśli dodadzą Nam trochę siły[emoji846]
Biorę to pod uwagę, choć wydaje się to być mało prawdopodobne. Ale masz rację, muszę się uchwycić tych pozytywnych myśli a Wam, październikowe mamusie, życzę wszystkiego dobrego i jak najmniej zmartwień ☺
 
Biorę to pod uwagę, choć wydaje się to być mało prawdopodobne. Ale masz rację, muszę się uchwycić tych pozytywnych myśli a Wam, październikowe mamusie, życzę wszystkiego dobrego i jak najmniej zmartwień [emoji5]
Jeśli tak bardzo Cię to stresuje to może pójdź wcześniej do lekarza?

Jak Wam mija niedziela? My mieliśmy jechać na imprezę narciarską ale starszak gorączkował w nocy i też zaczął kaszleć więc odpuściliśmy. Na szczęście na tarasie słonko i 10 stopni więc można trochę wyjść.
 
reklama
Do góry