reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Witaj Bunia wśród nas :)

Czoperka no to rewelacyjna ekipa :D i jak dałaś radę jak drugi maluch się pojawil i to w niedługim czasie? U mnie będzie różnica ponad 3 lata między dziecioszkami, więc myślę, że dużo lżej niż rok różnicy.

Martefka obawy ma każda z nas, ale trzeba sie cieszyć, bo dzieciątko to wielka radość. Ja po poprzednim czasie po porodzie mam niemiłe wspomnienia, i boję się, ze może mi powrócić takie złe samopoczucie, ale mam nadzieję, że dam radę. Każdy mówi, że przy drugim już trochę lżej, bo już się "wie co do czego" i czego mniej więcej można się spodziewać :)
 
reklama
@Martefka już mają - są nierozłączni :)

@kasik90 no nastawiałam się że bedzie ciężko i łatwo nie było hehe. Ale na szczęście drugi syn był mniej wymagającym niemowlakiem. Z perspektywy wspominam ten czas z sentymentem, ale pamiętam że były ciężkie dni. Jak się Janek urodził to Adaś miał 19 miesięcy. Więc przez 1,5roku miałam podwójne pieluchy do zmieniania, nie raz przy stole młodszy był przy cycu a starszego karmiłam zupą :D i takie tam. Wózek podwójny ratował mi tyłek bo mogliśmy chodzić na długie spacery. Nigdy nie żałowałam tej małej różnicy wieku. A teraz są super kumplemi, razem się bawią, kłócą, biją, jeżdżą na rowerkach, chodzą do przedszkola do jednej grupy :)
 
Witam, gratuluję wam i zazdroszczę że już wiecie :) my niedawno podjęliśmy decyzję jak i starania i teraz czekamy na wyniki tych działań, jeśli będzie to termin z @ przypadnie na 30.10 :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy [emoji2956] byłam na grupie wrześniowych mam bo z om termin przypadał na 30.09.2019 Po dzisiejszej wizycie chciałam do Was dołączyć bo okazało się, że ciąża jest o wiele młodsza. Jak na razie pęcherzyk ciążowy i za 3tyg kolejna wizyta w poszukiwaniu [emoji173] Mam 30 lat i to moja druga ciąża. Pierwsza niestety stracona w październiku 2018r. Pozdrawiam serdecznie [emoji6]
 
reklama
Do góry