reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
U mnie też dzieci w przedszkolu, mąż w samolocie, a ja przerwa na kawę :) byleby tylko przetrwać ten tydzień...

JoaSaw82 wow triathlon! A startowałaś już kiedyś? My z mężem co roku w maju biegniemy półmaraton górski, ale od początku widziałam że w tym roku nie pobiegne. No chyba że jakiś odcinek. Na rowerze też jeżdżę prawie codziennie, bo to nasz główny środek transportu. I jeszcze ciągne przyczepke z dziećmi ;)

Kora152, super, gratuluję :) no to masz teraz spokojną głowę :)
 
Nareszcie dobrnelam do końca :) uff

Nadzieja czyli jednak jest nadzieja! To świetnie. Trzymamy kciuki :)

Kora gratuluję bijącego serduszka :)

Klaudia powodzenia na wizycie i daj znać po :)

I nie wiem co tam jeszcze [emoji14]
U mnie mdłości od wczoraj, ale bardziej z rana i nie są jakieś strasznie dokuczliwe. Bynajmniej na razie.

Pazdziernikowe_love akurat z tych mdłości to należy się cieszyć [emoji14] chociaż wiem, że człowiek się nie komfortowo czuje.. Ale co mają powiedzieć dziewczyny, które np przez 3 miesiące albo dłużej wymiotuja kilka razy dziennie.. Mam taką koleżankę w pracy, która jest w ciąży z bliźniakami i w zasadzie od samego początku zwolnienie i opowiadała że śniadanie je na przystanki bo co przekąsi to leci zwrócić i tak w koło..

Mnie wkurza, że co trochę mi na twarzy jakieś syfy wyskakują.. :/
 
Hej dawno tu nie wchodziłam:
Witam nowe mamusie [emoji16]
Nadzieja trzymam kciuki by wszystko było Ok
Ja mieszkam w Gdyni i pracuje- typowo biurowo :) jeszcze rok temu miałam własny biznes ale zrezygnowałam :) i wyszło mi na dobre bo w styczniu podpisałam umowę na czas nieokreślony ( No troszkę mi się udało ).
Poza tym jestem dość aktywna fizycznie- trenowałam triathlon- w planie miałam zawody w czerwcu (No cóż) teraz zamierzam nadal jeździć na rowerze- jeżdżę w domu wiec raczej nic mi nie grozi.
Poza tym u mnie szalony okres bo ze względu na ciąże przesunęliśmy ślub ( jestem po rozwodzie) i zostało mi 3 tyg.
Dziś ide na próbny makijaż.
Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim

Witamy :) widać że bardzo aktywnie u Ciebie!!!
U mnie dzisiaj 6+5. Jutro Jutro Jutro USG! <3 :) :)
 
Nareszcie dobrnelam do końca :) uff

Nadzieja czyli jednak jest nadzieja! To świetnie. Trzymamy kciuki :)

Kora gratuluję bijącego serduszka :)

Klaudia powodzenia na wizycie i daj znać po :)

I nie wiem co tam jeszcze [emoji14]
U mnie mdłości od wczoraj, ale bardziej z rana i nie są jakieś strasznie dokuczliwe. Bynajmniej na razie.

Pazdziernikowe_love akurat z tych mdłości to należy się cieszyć [emoji14] chociaż wiem, że człowiek się nie komfortowo czuje.. Ale co mają powiedzieć dziewczyny, które np przez 3 miesiące albo dłużej wymiotuja kilka razy dziennie.. Mam taką koleżankę w pracy, która jest w ciąży z bliźniakami i w zasadzie od samego początku zwolnienie i opowiadała że śniadanie je na przystanki bo co przekąsi to leci zwrócić i tak w koło..

Mnie wkurza, że co trochę mi na twarzy jakieś syfy wyskakują.. :/
Też mam problem z pryszczami . Nawet jako nastolatka nie miałam a teraz takie rzeczy . Może znak na dziewczynkę?
 
Też mam problem z pryszczami . Nawet jako nastolatka nie miałam a teraz takie rzeczy . Może znak na dziewczynkę?
U mnie akurat pryszcze przed @ raczej dość często się zdarzaly, z resztą nawet teraz przed terminem @ zaczęły wyskakiwac i już byłam pewna, że okres się pojawi. Ale taka ilość ich jest, że masakra i co trochę nowe się pojawiają..
Może tak być [emoji14] ponoć dziewczynki zabierają urodę mamie :)
 
U mnie też dzieci w przedszkolu, mąż w samolocie, a ja przerwa na kawę :) byleby tylko przetrwać ten tydzień...

JoaSaw82 wow triathlon! A startowałaś już kiedyś? My z mężem co roku w maju biegniemy półmaraton górski, ale od początku widziałam że w tym roku nie pobiegne. No chyba że jakiś odcinek. Na rowerze też jeżdżę prawie codziennie, bo to nasz główny środek transportu. I jeszcze ciągne przyczepke z dziećmi ;)

Kora152, super, gratuluję :) no to masz teraz spokojną głowę :)

No troszkę postartowalam [emoji16] 2 lata temu zrobiłam całego IM a tak to cały przegląd w tym roku miała być 7 połówka No ale cóż :)
 
Mnie wkurza, że co trochę mi na twarzy jakieś syfy wyskakują.. :/
Ja bez syfków na szczęście [emoji16] cała młodość się z nimi męczyłam.
Zreszta w tej ciąży czuje się inaczej wiec na razie stawiam, że chłopiec mi w brzuszku rośnie [emoji3] byłaby ciekawa odmiana po 2 babeczkach.
 
Hej! Ja termin już sobie zrobilam na 1.03, będzie w tedy równo 7tydzień wg miesiączki :) jeszcze sie kłócilam z babą że ja chce 28 luty w piątek a ona że to czwartek, aż w końcu mi sie spytała czy jestem w ciąży :)

JoaSaw, kurde podziwiam! Triathlon, kolejna wysportowana :) to będzie super forma po porodzie :)

Czoperka, oj bez męża przy dzieciorkach to Ci szybko zleci:)

Ja też mam pryszcze od ok 10 dni albo wiecej, właściwie syfy to byl mój pierwszy objaw. I to takie ropne. Później to juz tylko chrostki wyłażą.
Ja jestem tak roztrzesiona, cala chodze. Wracałam teraz od koleżanki i synkowi uderzyłam w nos drzwiami od auta. Krew sie polała...już byłam cała w stresie czy nie złamalam mu :( ale na szczęscie nie.
Aż mnie brzuch rozbolał :(
 
reklama
U mnie akurat pryszcze przed @ raczej dość często się zdarzaly, z resztą nawet teraz przed terminem @ zaczęły wyskakiwac i już byłam pewna, że okres się pojawi. Ale taka ilość ich jest, że masakra i co trochę nowe się pojawiają..
Może tak być [emoji14] ponoć dziewczynki zabierają urodę mamie :)
Mnie właśnie przed okresem sporadycznie pryszcze wyskakiwaly nie wiem czy to zasługa ovarinu bo bralam go przez rok.
Hihi jak jednak to znak na dziewczynkę to zasmuce tym męża , bo on mówi że pierwszy musi być syn :D
 
Do góry