reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny chyba właśnie przeziębiłam pęcherz, tym bardziej,że zaczyna mnie boleć nerka :/ jest sobota,więc do ginekolog się nie dostanę, iść dziś na pomóc wieczorową czy czekać do poniedziałku? Jest coś co mogłoby mi ulżyć teraz? Przechodziła, którąś z was przez to?
 
Ja coraz częściej zastanawiam się nad strzelinem. Jest kawałek. Ale nie ma tam dużo ludzi. Jest dużo sal, mało rodzacych więc przeważnie ma się sale dla siebie a personel podobno mega miły. Tak czytałam. I dużo dziewczyn sobie chwali..:)
Kochana Strzelin? POLECAM!!!!! Jestem ze Strzelina, tutaj będę rodziła. Meeeeega lekarze, pielęgniarki i ogólnie oddział ginekologiczny świetny :) Nie zastanawiaj sie tylko wbijaj tutaj, coraz więcej kobiet z okolic, Wrocławia decyduje się na poród w Strzelinie. Może akurat będziemy razem? :) ;) :) ;)
Ja coraz częściej zastanawiam się nad strzelinem. Jest kawałek. Ale nie ma tam dużo ludzi. Jest dużo sal, mało rodzacych więc przeważnie ma się sale dla siebie a personel podobno mega miły. Tak czytałam. I dużo dziewczyn sobie chwali..:)
 
Dziewczyny chyba właśnie przeziębiłam pęcherz, tym bardziej,że zaczyna mnie boleć nerka :/ jest sobota,więc do ginekolog się nie dostanę, iść dziś na pomóc wieczorową czy czekać do poniedziałku? Jest coś co mogłoby mi ulżyć teraz? Przechodziła, którąś z was przez to?
Duzo, dużo pić . Mi lekarz mówiła że jak będę miała problemy z pęcherzem to pić pokrzywę z żurawiną tylko taka nie słodzoną ale że nie mogłam takiej znaleźć teraz jak tylko coś mnie zapiecze odrazu garściami jem żurawinę popijam na zmianę pokrzywa i woda z cytryną. Przed ciążą kiedyś często mnie to łapało wtedy brałam furagin i było po sprawie a w ciąży nie można to odrazu na pierwszej wizycie zapytałam co w razie czego i jak narazie odpukać co zapiekło to szybko przechodziło...
 
Mój lekarz tam pracuje i to była by dla mnie najlepsza opcja :(
Kochana Strzelin? POLECAM!!!!! Jestem ze Strzelina, tutaj będę rodziła. Meeeeega lekarze, pielęgniarki i ogólnie oddział ginekologiczny świetny :) Nie zastanawiaj sie tylko wbijaj tutaj, coraz więcej kobiet z okolic, Wrocławia decyduje się na poród w Strzelinie. Może akurat będziemy razem? :) ;) :) ;)
 
reklama
Dziewczyny chyba właśnie przeziębiłam pęcherz, tym bardziej,że zaczyna mnie boleć nerka :/ jest sobota,więc do ginekolog się nie dostanę, iść dziś na pomóc wieczorową czy czekać do poniedziałku? Jest coś co mogłoby mi ulżyć teraz? Przechodziła, którąś z was przez to?
Proponuję udać się do apteki po jakiś lek na przeziebienie pęcherza, myślę że na pewno jest cos dla kobiet w ciąży. I tu jak Marys poleca żurawina jest dobra.
 
Do góry