reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Podjęłam decyzję że nie robię innych badań. I tak wady genetyczne są nieleczalne A ja i tak nie zdecydowanym się na przerwanie ciąży.to jest moja pierwsza ciaza.
 
reklama
Ja jestem.
Dwójka dzieci mi w zupełności wystarczy.
Rambutan, mojej koleżance kilka lat temu tez wyszły złe testy. Prawdopodobieństwo wad wrodzonych było bardzo wysokie. Już położna czekała z decyzja na aborcje. U nas można. Koleżanka zdecydowała, ze co będzie to będzie.
Urodziła zdrowego synka. Obecnie ma 6 lat i nie ma problemów.
Ja jestem.
Dwójka dzieci mi w zupełności wystarczy.
Rambutan, mojej koleżance kilka lat temu tez wyszły złe testy. Prawdopodobieństwo wad wrodzonych było bardzo wysokie. Już położna czekała z decyzja na aborcje. U nas można. Koleżanka zdecydowała, ze co będzie to będzie.
Urodziła zdrowego synka. Obecnie ma 6 lat i nie ma problemów.
Glowa do gory. Moja ciaza tez do latwych nie nalezy. Krwawienia, krwiak, test pappa wyszedl tez niezbyt, miesniak jeszcze przed ciaza ale umiejscowiony dosc dobrze bo nie zagraza ciazy, a do tego na polowkowych wyszlo ze synus ma jedna nerke. Jakos daje rade i sie nie zalamuje. Z reszta 12 lat temu moja pierwsza ciaza skonczyla sie wczesniej o 5 tyg z powodu zatrucia ciazowego. W trakcie byla jeszcze kolka nerkowa. Bol nieziemski. Ale dzis corka ma 12 i czeka niecierpliwie na rodzenstwo. Widac taka juz jestem i tego nie zmienie. A u Ciebie tez bedzie dobrze, tylko glowa do gory.
Dziękuję
 
Macie jakieś sposoby na okropne bóle głowy? Czy apap jest bezpieczny? Niestety tym momencie nie mam jak się skontaktować z moja Panią ginekolog..
 
reklama
Moge spytac jaka cena szczepienia u Cb. w miescie? U mnie tak w przedziale 120-140 zl....
Mi polozna powiedziala ostatnio, ze mam brzuszek jakbym byla w mocno zaaawansowanej ciazy :-p w 1 chwili poczulam sie zazenowana :-p

Ja mam to za darmo. U nas to standardowa opcja opieki nad ciężarna...
Ale tez mi dzisiaj pielęgniarka powiedziała ze jak na 18 tydzień to jestem duża....oby ja coś strzeliło...
 
Do góry