reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dzień doberek mamuśki .
Tradycyjnie pobudka o 4 i koniec spania, omg kiedy ja się wyśpię‍♀️♀️. Kupiłam wczoraj cosik dla córeczki, wiem że mam jeszcze czas ale nie mogłam nie kupić. No to MILENKA❤️ ma swoją pierwszą kieckę.
Miłego dnia kochane .
IMG_20190509_184920.jpg
 
reklama
@DarkAsterR , @monitkaz dzięki dziewczyny za odpowiedź jak zapytałam ginekolog czy powinnam zrobić powiedziała że to zależy ode mnie na własną rękę jak chce to mogę jak nie to nie zwolenniczką nie jest dlatego jeszcze raz chciałam tu zapytać dzięki
 
Ja sobie nie wyobrażam rodzic bez męża, a on sobie nie wyobraża nie być przy porodzie Dobrze ze poglądy zgodne [emoji39][emoji6]
U nas tak samo :) też chcę męża przy sobie, ale niestety podobnie jak u @Marii9012 na początku jak parę godzin podeszlismy do próby SN to mąż był cały czas przy mnie i mnie tak rozśmieszal, że nawet pielęgniarki nas ochrzanialy, że mamy się skupić na rodzeniu [emoji23] natomiast później gdy okazało się, że musi być cc to mojego wyprosili.
 
Hej dziewczyny. Mój termin też teoretycznie na 2.10 ale z każdym usg się on zmienia. Mam nadzieję, że to normalne bo nie chce dokładać sobie kolejnych stresów. Na razie nie szaleję z zakupami bo ciągle stresuje się, że mi się to wszystko nie uda. Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny. Mój termin też teoretycznie na 2.10 ale z każdym usg się on zmienia. Mam nadzieję, że to normalne bo nie chce dokładać sobie kolejnych stresów. Na razie nie szaleję z zakupami bo ciągle stresuje się, że mi się to wszystko nie uda. Pozdrawiam
Witaj, nsjwiarygofniejsxy jest termin z OM. I jego się trzymaj, bo wg usg to tylko wymiary dziecka sugerują kiedy urodzisz a tak nie musi być bo możeszisc dziecko mniejsze bądź większe :)
 
reklama
Witaj, nsjwiarygofniejsxy jest termin z OM. I jego się trzymaj, bo wg usg to tylko wymiary dziecka sugerują kiedy urodzisz a tak nie musi być bo możeszisc dziecko mniejsze bądź większe :)
Bylebym dotrwała tak długo to będę szczęśliwa, że mmmm :) różnica jest tylko około tygodnia z tych badań usg w poradni genetycznej więc w sumie to jak by żadna różnica.
 
Do góry