reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
To pięknie ja tez się bałam, a prezes się cieszył jakby to on był ojcem tyle ze u mnie dopiero 1 ciąża i już trochę w tej firmie pracuje
u mnie to wielkie korpo więc prezes to nawet mało mnie kojarzy ;)
no ale pracuję tam 5,5 roku i przez ten czas miałam 1 dzień L4. to pierwsza ciąża i liczę na to, że nie będzie mega kwasu. pobożne życzenia :D

A jak Wasze objawy? mijają Wam chociaż trochę mdłości? ja odpukać "funkiel- nówka" - nie licząc wczorajszego epizodu na własne życzenie- zjadłam kapuchę kiszoną na surowo, potem ogórkową i pistacje i groszek cukrowy i myślałam, że wybuchnę :D
 
I po wizycie :) Byłam u innej Pani doktor- karta ciąży założona :) pobrała też wymaz na bakterie- nie wiem czy coś ją zaniepokoiło, ale wzięła. oczywiście za wszystko trzeba zapłacić, aczkolwiek jakoś przeżyję- gabinet i sprzęt miodzio- Pani Doktor też bardzo konkretna. A więc 10+1, 3,5 cm, serduszko przesłuchane :) kolejna wizyta za miesiąc jeśli nic mnie nie zaniepokoi.
Uffff. zostało powiedzieć w pracy. Myślę czy iść od razu za ciosem jutro i powiedzieć, że się dziś dowiedziałam, czy odczekać do "po weekendzie". niech to już będzie za mną bo osiwieję....

@dorzynka bardzo się cieszę! Napisałam wcześniej z pytaniem jak wizyta, a widzisz nie doczytałam do końca :)
 
@dorzynka Faktycznie!
Przygotowywałam się na najgorsze, a zobaczyłam słodkie maleńkie skaczące Baby!!! <3 mam problem z wysłaniem wam filmiku, może łącze będzie lepszej jakości jutro to przyślę . Wszystko jest dobrze, nie było co prawda dokładnych pomiarów ale jak najbardziej wyglada na 11 skończonych tygodni :)
skonczonych 11? czyli starsza dzidzia niz z om?
Super wiesci Dziewczyny:)
 
I ja jestem po wieczornej wizycie :) Wszystko w porządku, dzidziol nadrobił i jest już 8+3 :) jesteśmy już dalej niż poprzednio! Termin mamy na 20.10. Następna wizyta za 3 tyg, chyba umrę ze stresu do tego czasu no ale nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Pozdrawiam was dziewczyny, jestem mega happy :)

IMG_0104.JPG
 
Hej dziewczyny ;) gratulacje udanych wizyt, super duże dzidziolki ;) podczytuje was cały czas. U nas wszystko ok, do wizyty jeszcze ok 3 tyg to dla mnie strasznie długo. Mdłości męczą ale sie trzymam.
Życzę poowodzenia w kolejnych wizytach!

Co do metrażu my mamy niby 80m. Ale 5 balkonów. W salonie 2, i w każdym pokoju po jednym i w kuchni także one zabierają nam metraż.
Ale byliśmy w banku i wyliczono nam kredyt na dom i to wiekszy niż myśleliśmy. Teraz tylko znaleźć domek;);)
 
Cześć dziewczyny :) gratuluje udanych wizyt.
11 Tydzień już leci, wizytę udało mi się ogarnąć na przyszły tydzień. I razem z partnerem doszliśmy do wniosku, że załatwimy wszystko za granicą. Pamiętacie jak ostatnio pisałam, że mój najukochanszy chce wrócić do Polski? Już mu się odwidzialo:D:D Na 90% zostajemy za granicą :). A jeśli chodzi o metraż to póki co, my tutaj nic nie mamy, bo niestety jesteśmy przez agencję:(. Mam nadzieję, że teraz maleństwo mnie zmotywuje do częstszej nauki języka, bo czas najwyższy! Poza tym, tu mam ubezpieczenie więc jest łatwiej z wizytą i ze wszystkimi badaniami. I tak planujemy do czerwca Max, i wynająć swoje. Wtedy mój zmieni pracę, a jest sporo ciekawych ofert. Jeszcze mam taką możliwość tutaj, że mogę się bez problemu starać o zasiłek. Na początek zawsze to pomoże, będzie łatwiej dla dziecka.

Jeśli chodzi o wózki, ja już oglądałam, bo tak mnie korci, ale mój mówi, że jeszcze za wcześnie i żebym sobie na razie odpuscila. Ale to chyba normalnie :)

Życzę Wam miłego wieczoru:)
 
@Xinak @dorzynka serdecznie gratuluję udanych wizyt :) o ciąży powiedziałabym na Twoim miejscu jutro, aby mieć z głowy..

@gaga92 świetny pomysł z tymi tabelkami, jestem zdecydowanie za! :) Któraś pytała o uzupełnienie online, obawiam się że takiej możliwości nie ma..

@Sarna33 no to my niemalże sąsiadki, witaj :)

A takie coś? Dacie radę edytować? To tylko przykład i w sumie informacje (tylko o mnie na razie [emoji1787]) , które i tak praktycznie ttcznie każda z nas podawała w postach, no ale może rzeczywiście lepiej zawalczyć o ten wątek zamknięty. Tylko wtedy na pewno dostaniemy od nowa, ten pewnie zostanie tutaj, jakby ktoś tam jeszcze chciał dołączyć. Tak było z wątkiem starających się.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim! Życzę miłego dnia bez przykrych objawów :) a ja znikam do pracy. Jak kierowniczka będzie miała dobry nastrój to zakomunikuje jej nowiny a jeśli nie to może jutro :)
 
Do góry