reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

A takie coś? Dacie radę edytować? To tylko przykład i w sumie informacje (tylko o mnie na razie [emoji1787]) , które i tak praktycznie ttcznie każda z nas podawała w postach, no ale może rzeczywiście lepiej zawalczyć o ten wątek zamknięty. Tylko wtedy na pewno dostaniemy od nowa, ten pewnie zostanie tutaj, jakby ktoś tam jeszcze chciał dołączyć. Tak było z wątkiem starających się.
Mnie udało się chyba edytować. Ale może tak jak mówisz, wstrzymać się z tym do wątku zamkniętego.

Edit widzę, że Korze też się udało :)
 
reklama
A ja widzę, że dziś Ty i ja mamy wizyty. Ja mam dopiero 17:30 i właśnie na niej się dowiem, czy usg prenatalne będę miała 20.03, jak wpisałam, czy tak jak wy 27.03 [emoji16]
Ja dziś o 16, trzymam za nas mocno kciuki. Ja do każdej wizyty odliczam dni, ale im bliżej tym więcej obaw :(
 
Mnie udało się chyba edytować. Ale może tak jak mówisz, wstrzymać się z tym do wątku zamkniętego.

Edit widzę, że Korze też się udało :)
Tak sobie myślę, że taki wygląd tabelki, jak jest teraz to i tak niczego postronnym nie ujawnia, wszystko to pisaliśmy w postach ogólnie przecież dostępnych. Co innego jakbyśmy tam wpisywały prawdziwe imiona, miejsca zamieszkania, itp.
Myślę, żeby może usunąć kolumnę z lp. i sortować wg daty kolejnej wizyty (lub daty usg prenatalnego) . Wtedy będziemy wiedziały komu kibicować w najbliższym czasie. Później można dodać jeszcze kolumnę z przewidywaną płcią maluszka, datą usg połówkowego, datą odczucia pierwszych ruchów [emoji1787]
Ciężko tam wpisywać, w którym konkretnie tygodniu i dniu ciąży jesteśmy, ale też można, jak się chce komuś codziennie edytować [emoji16]
 
To ja dziś trzymam kciuki za wszystkie wizyty :)

My mamy 70m od niedawna nasze własne ;) także o miejsce dla dzidziola się nie martwię :) kupując mieszkanie już o nim myśleliśmy ;) trzeba to będzie tylko jakoś zorganizować
 
Nanya, RaRinka powodzenia na wizytach.
Dorzynka miłej pracy i mam nadzieje ze szefowa odpowiedni nastrój będzie miała i dziś otrzyma dobre nowiny
Ja w nocy spać nie mogłam. Mam jakieś nerwy w tej ciąży okropne. Nie chodzi o stres związany z ciąża ale normalnie czuje się jak bym była non stop przed miesiączka i mam chęć rzucać talerzami....
Od rana mdłości, ale liczę ze jakoś przejdą i dziś zrobię w domu to co zaplanowałam, bo po tych 10 tygodnich ciąży dom zapuszczony- robiłam tylko to co naprawdę musiałam.
Miłego dnia.

A jeśli chodzi o tabelkę ja na razie nie umiem się wpisać, ale może zaraz coś wykombinuje.
Edit. Udało się dopisac do tabelki☺️
 
Ostatnia edycja:
@RaRinka @Nanya kciuki za wizyty! :)

@Nanya masz rację, że nie ma tam jakiś szczególnie tajnych danych, więc spoko. c
Co do modernizacji tabelki to oczywiście wszystkie sugestie mile widziane.

To powiem Wam, że ja dziś przeżyłam stres jakiego nikomu nie życzę, dziś po 4:00 rano pogotowie zabralo mojego tatę do szpitala.. Wstępnie lekarka z pogotowia stwierdziła, że według objawów miał napad padaczkowy (choć nie ma stwierdzonej padaczki), później zaś stwierdziła obrzęk plucny i na ekg wyszły zmiany przedzawalowe.. Od 4 do teraz czekamy na jakieś decyzje (odnośnie pozostania w szpitalu bądź nie) , wyniki badań itp.. Jakby tego było mało to jak szłam na SOR to na szpitalnym parkingu niemalże potrącił by mnie jakiś lekarz... ;/
 
reklama
W moim mieszkaniu na maluszka czeka pokoik, ale na poczatku pewnie łóżeczko wstawiamy do sypialni. Rodzice mieszkają 200 km od nas i już zaczynam się martwić jak sobie sami ze wszystkim poradzimy, nie mamy doświadczenia z takimi kruszynkami [emoji3] Mieszkać z rodziną w jednym mieście to przy dziecku skarb.
Albo przekleństwo hihihi,tak szczerze mówiąc to doświadczenie się nabywa a im mnie doradców tym lepiej. Zdrowe wsparcie zawsze się przyda ale na tyle na ile chcą sami rodzice :)
 
Do góry