reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

To sluchajcie u mnie lepszy numer...
Jak poronilam w grudniu na dzien dobry po powrocie z przerwy swiatecznej dostalam wypowiedzenie (wiedzieli o poronieniu), dodam, ze czesto podkreslali jakim jestem dobrym pracownikiem bla bla bla.
Moje Szefostwo czuje sie nad nami "POLACZKAMI", bo wiekszosc zycia mieszkali w DE. Opinie w necie maja koszmarne...
No i dzien po wypowiedzeniu szef stwierdzil ze papier to tylko papier i mam 4mc na ogarniecie sie (czytaj zrezygnowanie z pomyslu o dziecku)...
Zalamalam sie nie ukrywam, poronienie, utrata wzglednie dobrze platnej pracy, a jeszcze w samego Sylwestra pochowalam babcie, chyba najblizsza mi osobe w zyciu... Nie jadlam, schudlam, nic mi sie nie chcialo... Poszlam do psychiatry, ktory stwierdzil ze lepiej jakbym wypoczela w domu, dostalam leki uspokajajace...
Około walentynek dowiedziałam sie ze ponownie jestem w ciazy...
Czekam do poniedziałku i piszemy z prawnikiem pismo o przywrocenie na stanowisko... Chyba szefa ku***a strzeli..
Trzymam kciuki,może jakaś inspekcja pracy? Słabo postąpił szok
 
reklama
Trzymam kciuki,może jakaś inspekcja pracy? Słabo postąpił szok
Juz byli pracownicy nasylali, musza miec dobre chody...
Mieli juz kilka spraw w sadzie o bezpodstawne zwolnienia. To dosc znana firma u nas [emoji16].
Nawet w urzedzie pracy jak mowia ze jest praca to, ze nie polecaja...
 
To sluchajcie u mnie lepszy numer...
Jak poronilam w grudniu na dzien dobry po powrocie z przerwy swiatecznej dostalam wypowiedzenie (wiedzieli o poronieniu), dodam, ze czesto podkreslali jakim jestem dobrym pracownikiem bla bla bla.
Moje Szefostwo czuje sie nad nami "POLACZKAMI", bo wiekszosc zycia mieszkali w DE. Opinie w necie maja koszmarne...
No i dzien po wypowiedzeniu szef stwierdzil ze papier to tylko papier i mam 4mc na ogarniecie sie (czytaj zrezygnowanie z pomyslu o dziecku)...
Zalamalam sie nie ukrywam, poronienie, utrata wzglednie dobrze platnej pracy, a jeszcze w samego Sylwestra pochowalam babcie, chyba najblizsza mi osobe w zyciu... Nie jadlam, schudlam, nic mi sie nie chcialo... Poszlam do psychiatry, ktory stwierdzil ze lepiej jakbym wypoczela w domu, dostalam leki uspokajajace...
Około walentynek dowiedziałam sie ze ponownie jestem w ciazy...
Czekam do poniedziałku i piszemy z prawnikiem pismo o przywrocenie na stanowisko... Chyba szefa ku***a strzeli..
A moze Ciebie tak przywrócić? Współczuję przeżyć oczywiście. Chodzi o to ze jeszcze na wypowiedzeniu zaszlas w ciążę?

U mnie znowu umowa konczy sie w grudniu, jak juz urodze, następna bylaby na czas nieokreślony. Ciekawa jestem czy przedłużą. Wtedy u nas trzeba będzie zmienic wszystko bo pracujemy na zmiany a przy 3 bedzie ciezko sie wymieniać.

Ja ostatnio strasznego lenia mam. Leze przed tv calymi dniami. Wczoraj bylismy na basenie i do dzis czuje chlor. Nawet obiadu mi sie nie chce robić.

Myślicie juz o wozkach fotelikach itp? Mi sie juz chce szukac[emoji4]
 
Matko dla mnie to jest niepojęte Jak można kogoś szykanowac itp za ciąże Dziewczyny mamy PRAWO zachodzić w ciążę rodzic dzieci i być szczęśliwymi!! I tego się trzymajmy
 
A moze Ciebie tak przywrócić? Współczuję przeżyć oczywiście. Chodzi o to ze jeszcze na wypowiedzeniu zaszlas w ciążę?

U mnie znowu umowa konczy sie w grudniu, jak juz urodze, następna bylaby na czas nieokreślony. Ciekawa jestem czy przedłużą. Wtedy u nas trzeba będzie zmienic wszystko bo pracujemy na zmiany a przy 3 bedzie ciezko sie wymieniać.

Ja ostatnio strasznego lenia mam. Leze przed tv calymi dniami. Wczoraj bylismy na basenie i do dzis czuje chlor. Nawet obiadu mi sie nie chce robić.

Myślicie juz o wozkach fotelikach itp? Mi sie juz chce szukac[emoji4]
Tak, zaszlam na wypowiedzeniu umowy na czas nieokreslony. Wg prawnika ma obowiazek przywrocenia.
 
A moze Ciebie tak przywrócić? Współczuję przeżyć oczywiście. Chodzi o to ze jeszcze na wypowiedzeniu zaszlas w ciążę?

U mnie znowu umowa konczy sie w grudniu, jak juz urodze, następna bylaby na czas nieokreślony. Ciekawa jestem czy przedłużą. Wtedy u nas trzeba będzie zmienic wszystko bo pracujemy na zmiany a przy 3 bedzie ciezko sie wymieniać.

Ja ostatnio strasznego lenia mam. Leze przed tv calymi dniami. Wczoraj bylismy na basenie i do dzis czuje chlor. Nawet obiadu mi sie nie chce robić.

Myślicie juz o wozkach fotelikach itp? Mi sie juz chce szukac[emoji4]
Co do wózka to ja po prostu Kocham [emoji3590][emoji3590]bugaboo Teraz mam bugaboo bee a chce kupić cameleona Oczywiście używany One się cudownie prowadzą i są mega funkcjonalne Dla jednych są wstrętne dla inny piękne Ja jestem w tej drugiej grupie
 
reklama
Do góry