reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
10+6
Cześć wszystkim
U mnie pogoda okropna muszę iść do labo odebrać wyniki wykupić leki. Samopoczucie okropne wstałam z bólem brzucha aż się wystraszyłam ale przeszło i sporadycznie zakuje, do tego ból głowy może jak się przejdę to mi przejdzie.
Trzymam kciuki za wizyty :*
 
8+6
Dzień dobry mało pisze Ale czytam codziennie
u mnie w nocy też wiało masakrycznie :/
Ja jestem z okolic Wadowic
Jedna Ania napisała ze mieszka w Krakowie, ja najprawdopodobniej tam urodze choć zaczynam w to wątpić :( mam zle przeczucia przez te plamienia a teraz jeszcze dolegliwości ustapily ale dziś już wizyta na szczęście
Wszystko będzie dobrze, nie zamartwiaj się na zapas. A o której masz wizytę?
Tak w ogóle to kciuki za wszystkie dzisiejsze spotkania z fasolkami :)
I to ja pisałam że jestem z Krakowa. Chcesz tu rodzić z jakiegoś powodu czy tak po prostu?
 
Wszystko będzie dobrze, nie zamartwiaj się na zapas. A o której masz wizytę?
Tak w ogóle to kciuki za wszystkie dzisiejsze spotkania z fasolkami :)
I to ja pisałam że jestem z Krakowa. Chcesz tu rodzić z jakiegoś powodu czy tak po prostu?
Dopiero o 17:40
Syna tam rodzilam bo musiałam, teraz też bym chciała tam, a też moja ginekolog prowadząca pracuje tam i nawet ona robiła mi cc
 
Cześć dziewczyny ! ;) U mnie ostanie dni bardzo wietrzne i deszczowe. Aż się boję wychodzić żeby mnie nie zwialo o_O. Kolejny dzień jest dobry, nie mogę powiedzieć bardzo dobry, chociaż jako takich objawów nie mam ale ostatnimi czasy mam uczucie, jak bym budziła się na kacu... nie wiem czy też tak macie bądź mialyscie.

Byłam dziś powiedzieć szefowi, że jestem w ciąży i dalej jestem w szoku bo nigdy nie widziałam go tak szczęśliwego. Tak jakby dowiedział się, że to jego dziecko :-D:-D.

Miłego dnia! :):)
 
Nigdy mi się nic nie śni. A dziś miałam koszmar. KOSZMAR. Obudziłam się z wyciem. Akurat kiedy mój mąż zbierał się na lotnisko. Normalnie jeszcze dojść do siebie nie mogę. Takie realistyczne. Coś strasznego.
 
Cześć dziewczyny, witam się ponownie bo dawno mnie tu nie było.
Jako, że sporo doszło to przedstawię się jeszcze raz- mam na imię Asia, 36 lat ( 22.10 37 skończę :) ) termin z usg 06.10. Mam 2 córki 15 lat i 9 lat. Tydzień temu wyszłam za mąż dlatego moja nieobecność :)
Jestem z Trojmiasta.
Na razie z maleństwem wszystko Ok.
Chodzę do pracy choć wolałabym być na L4 ale dziś tak mi się rozciąga, ze z bólu nie mogłam siedzieć wiec się zwolniłam do domu (na szczęście mam w miarę wyrozumiałego szefa ;) )
Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze :)
I przesyłam słoneczko z Gdyni [emoji295]️
 
9+3
Cześć dziewczyny.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
U mnie też dość wietrznie i zimno, ale mnie to akurat nie przeszkadza, sen mam twardy. [emoji16]
 
reklama
8+3
Mi wczoraj wieczorem i w nocy też ból brzucha doskwieral. Na szczęście dziś już jest ok. Któraś z dziewczyn pisała że podobno po cesarce bardziej odczuwa się rozciąganie macicy. Ja się pod tym podpisuje bo na początku brzuch bolał mnie praktycznie codziennie teraz już rzadziej, ale też się zdarza. W pierwszej ciąży nie pamiętam, żebym miała takie bóle.
 
Do góry