reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

7+6

Hej

U nas noc okropna, wiało, prądu nie bylo.... Bede spać w dzień...
@Kordosia mnie mdlosci też opuszczają na szczęście, 0iersi bolą cały czas raz mocniej, raz mniej :)

Moje rodzinne strony to 60km od Wawy :) bywam tam u rodziców bo jakiś czas, teraz niewiem czy na święta wielkanocne jedziemy lub w maju bedziemy
 
reklama
Fajnie, że jest nas więcej z Wawy :)
Ja pół nocy się wierciłam i nie mogłam sprać, ale dziś rano czuję się dobrze! Na razie mdłości jakby zniknęły, ale jestem jeszcze przed śniadaniem ;)

Ja test pappa mam zrobić w tym samym dniu co usg prenatalne, o innych badaniach krwii lekarz nie wspominał. Ciążę prowadzę u prywatnego, poleconego lekarza, ale na razie korzystam z darmowych badań, które mam w ramach ubezpieczenia z pacy. Mam już zrobiony ten podstawowy zestaw - w Medicover jak się jest w ciąży nie trzeba na nie skierowania + USG prenatalne też jest bez dodatkowego skierowania, wystarczy zadzwonić.

Miłego dnia!
 
Witam Was,u mnie deszczowo,ale dosyć jasno.noc wreszcie znośna i jestem sama w domu więc mogę odpocząć trochę :) muszę się dowiedzieć czy przed testem pappa tzn USG mam robić krew żeby były wyniki bo pewnie u każdego lekarza inaczej a to jest duży szpital. Jak więcej niż tydzień nie widzę na usg serca to się stresuję i już mnie to łapie. Mam nadzieję że niedługo odetchnę bo jeszcze nie jestem niczego pewna.Jak u Was samopoczucie z rana? U mnie już sporadyczne mdłości chwilowe,ale zdecydowanie odpuszczają.za to od wczoraj wróciła wrażliwość piersi wrr
Hej. Ja mam usg prenatalne 18.marca i min tydzień wcześniej kazali przyjechać na krew pappa żeby na usg były wyniki i razem to przeanalizować Ale najlepiej zadzwoń i się dowiedz bo w różnych miejscach różnie może być
 
Witajcie :)
Ja mam jutro wizytę i już mam czarne myśli że nic tam nie ma :(
Czuje się dobrze, czasem mnie że mdli ale już jest lepiej :)
Mam nadzieję że jutro będzie już małe moje szczęście z pięknie bijacym serduszkiem :)

Też uważam, że nie ma zbytnio reguły. Chociaż to jeszcze przede mną. Ale pamiętam, jak mi mama opowiadała, że nie miała z Nami żadnego problemu przy kamieniu . Też nic nie stosowała. A wychowała czwórkę... w sumie z wyjątkiem siostry, bo na nią używała musztardę. Do końca tego nie pamiętam, bo miałam wtedy 4-5 lat. Ale siostrę dość długo karmiła i że tak powiem, w pewnym momencie miała już dosyć i pielęgniarka polecila, zeby smarowac sutki musztarda. Zadziałało. Moja siostra do tej pory nienawidzi musztardy :laugh2:
Ja jak chciałam odstawić córkę od piersi posmarowalam sutki maggi, jak ona teraz to uwielbia a ja się z niej zawsze śmieję że wtedy nie przypadło jej do gustu ;)

Nie planuje smarować się czymkolwiek na rozstępy, bo mam ich już tak dużo że kilka w tę czy tamtą różnicy mi nie zrobi;)
Dzisiaj dzień chłopaka, urodziny Chucka Norrisa i moje, czyli nie pozostaje mi nic innego jak być twardą babką8-)
Spóźnione ale szczere Wszystkiego Najlepszego :D:D:D
@Czoperka parę dni wcześniej straszliwie swędział mnie brzuch, ale nie było nic widać oprócz zaczerwienień po drapaniu. Któregoś dnia obudziłam się z czerwonymi szramami.
Mnie też swędzi brzuch, myślę że rośnie i dlatego.

10+3
Hej ide Was nadrabiać, co wejdę to postów przybywa[emoji3526] kiedy macie czas tyle napisać? U nas weekend rodzinny choc brzydka pogoda. Ja na l4 ale oboje z mężem w sklepie więc dla nas te zamknięte niedziele bardzo na rękę[emoji3526]

Tak jak podczytuje widzę że duzo mam dołącza ale chyba nikogo z moich okolic, najblizej Amica[emoji3526]
W poprzedniej ciąży poznałam dziewczynę z mojego miasta na tym forum, okazało się że chodzimy do tego samego lekarza więc umawialysmy wizyty wspólnie. Teraz sie przyjaznimy. Nawet na porodowce wyladowalysmy jednego dnia w salach na przeciwko siebie.

Ide czytać[emoji1787]
@Keejti-93 skąd dokładnie jesteś?

Ja w sumie nie mam aż takiego parcia na ochronę przeciw rozstępom, jak na ochronę krocza podczas porodu. Byłam 2 razy nacinana i teraz mam ambitny plan robić masaż krocza olejkiem od 34 tc. Mam cichą nadzieję, że tym razem uda mi się tego uniknąć [emoji33]
Ja też robiłam w pierwszej ciąży rozciąganie krocza. Masaż to chyba ciut inna sprawa, bo to musisz rozciagnac krocze. Nie byłam nacinana z synem lekko pękło a z córką mi się nie chciało i niestety nacieta byłam. Po synie to lekarze mówili jakby pani nie powiedziała że rodziła to nic byśmy nawet nie wiedzieli
Kochane żegnam się z Wami. Jestem po zabiegu. Nic mnie nie bolało. Po prostu poleciało...
Trzymam za Was kciuki
Tak mi bardzo przykro :( :( :( (*)
 
8+6
Dzień dobry mało pisze Ale czytam codziennie
u mnie w nocy też wiało masakrycznie :/
Ja jestem z okolic Wadowic
Jedna Ania napisała ze mieszka w Krakowie, ja najprawdopodobniej tam urodze choć zaczynam w to wątpić :( mam zle przeczucia przez te plamienia a teraz jeszcze dolegliwości ustapily ale dziś już wizyta na szczęście
 
Bedzie dobrze! Nie zakladaj najgorszego!
8+6
Dzień dobry mało pisze Ale czytam codziennie
u mnie w nocy też wiało masakrycznie :/
Ja jestem z okolic Wadowic
Jedna Ania napisała ze mieszka w Krakowie, ja najprawdopodobniej tam urodze choć zaczynam w to wątpić :( mam zle przeczucia przez te plamienia a teraz jeszcze dolegliwości ustapily ale dziś już wizyta na szczęście
 
Ja dzis mialam koszmarna noc... od 3 nie moglam zasnac, krecilam sie, wiercilam... Dopiero kolo 5 zasnelam.
Przez ciagle zatwardzenia brzuch mnie pobolewa co troche :/...
 
reklama
Witam
9+6

Właśnie szykuje się na wizytę, także stres poziom max.. Proszę o kciuki.. Mam nadzieję, że zobaczę bijące serduszko i małego, wiercącego ludzika.. Ale niestety mimo nadziei czarne myśli też się przewijają..

@MamoveKate serdeczne wyrazy współczucia :(

@Xinak wszystkiego najlepszego z okazji święta wczorajszego :)

@gaga92 kciuki za wizytę!

Z moich okolic nikogo nie ma :( Piotrków Trybunalski (niedaleko Łodzi)
 
Do góry