reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Nigdy mi się nic nie śni. A dziś miałam koszmar. KOSZMAR. Obudziłam się z wyciem. Akurat kiedy mój mąż zbierał się na lotnisko. Normalnie jeszcze dojść do siebie nie mogę. Takie realistyczne. Coś strasznego.

No to oby jak najmniej koszmarów.
Mój mąż za to mi dziś powiedział, ze śniło mu się, ze moja 15 latka powiedziała, że jest w ciąży ‍♀️ na szczęście to tylko sen i rozmawiałam już z nią nie raz o tych kwestiach.
 
reklama
Jej jak ten mój wytrzymuje ze mną :ninja2:
Jestem normalnie jak wlukan, wystarczy chwila i wybucham :(
Jak mnie zaczęła głowa boleć to poezja, chyba przez tą pogodę, strasznie zimno a niby słoneczko świeci :/
@JoaSaw82 Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia :)
Niezły sen hehe, to jak koszmary :biggrin2:
@25_pixels cóż to za straszny sen :( ja bym już pewnie przeżywała każdy ruch męża :(
@Nikola950 ja też tak mam budzę się i tak mi sucho w buzi, jakbym dwa dni nie piła :/
Fajnie że tak zareagował twój szef. Fajnie ze masz taki fajny kontakt :)
 
Witam się i ja :)
U nas noc jeszcze bardziej wiatrzna niż wczoraj. Drzewa połamane, gałęzie. Budziłam się w nocy tak huczało. Co dopiero się musiało dziać u Was @Nanya :O

U mnie samopoczucie dobre. Zaczęłam 11 tc, jutro mam wizytę.

@Annka_167 w którym szpitalu będziesz rodzić? :)
 
Witam się i ja :)
U nas noc jeszcze bardziej wiatrzna niż wczoraj. Drzewa połamane, gałęzie. Budziłam się w nocy tak huczało. Co dopiero się musiało dziać u Was @Nanya :O

U mnie samopoczucie dobre. Zaczęłam 11 tc, jutro mam wizytę.

@Annka_167 w którym szpitalu będziesz rodzić? :)
Rodziłam w szpitalu Narutowicza i teraz też tam chcę. A Ty gdzie będziesz rodzić? :)
 
Nawet mi nic nie mówcie o stresie. Kolejny samolot się rozbił. A mój mąż na lotnisku. Będzie leciał jednym z tych. Nie wiem jeszcze tylko czy tym nowym czy starszym.
 
Odebrałam wyniki moje tsh wzrosło do 3.164 także od dziś euthyrox 1x1 aspargin3x1 i pozostałe nospa 3x1 luteina 2x1 i witaminki. Ale już na następnej wizycie prawdopodobnie odstawiamy luteine i nospe.
Czy wy bierzecie jakieś leki? Mi się wydaje ich bardzo dużo i tylko dochodzą nowe.
Ja jutro 11tc nie mogę się doczekać 2trymestru jeszcze dwa tyg :)
 
Ja biorę duphaston, magzez z wit. B6 i prenatal uno. Zobaczymy, co będzie po czwartkowej wizycie u endokrynologa, ale ja mam w inną stronę, niż wy - baaardzo niskie TSH, przy wysokich TS3 i TS4, czyli nadczynność. Choć objawów nie mam. No zobaczymy.
 
reklama
Do góry