reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

9+3
Witam ;) Dla wszystkich i każdej z osobna Wszystkiego najlepszego z okazji święta naszego! :):*

@Marii9012 Witaj! Przybij piątke! Ja kończę 29 lat w kwietniu a moja córka 3 latka ;)

@Marama a która to Twoja ciąża? Bo gdzieś chyba przegapiłam jeśli pisałaś?

@Keejti-93 gratulacje z udanej wizyty ;)
Fajnie dziewczyny, że szyjecie.. ja niestety dwie lewe ręce do takich rzeczy..

@Olga_88 kciuki za badania!

@danusia1410 witaj i rozgość się, nie stresuj się, bo to na pewno w niczym nie pomoże, ja w poprzedniej ciąży miałam znikome objawy praktycznie przez całą ciąże, dopiero w połowie 3-trymestru męczyła mnie zgaga i bóle kręgosłupa, z którymi teraz borykam się niemalże od początku.

@patkapateczka kciuki za wizyte i czekamy na relacje! :)

Córcia odwieziona do przedszkola, dzisiaj z okazji Dnia kobiet mają wycieczkę do Candy Parku (park dmuchańców) oddalonego od nas ok. 30 km Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze :) dzisiaj niby ładna pogoda, słonecznie, ale tak wieje, że szok.. :o
Czwarta
 
reklama
Najlepszy prezent jaki mogłam otrzymać kamień z serca spadł wszystko jest w porządku, mały przybrał kolejne dwa dni do przodu 3.5cm 10+3. Bardzo ruchliwy widzieliśmy jak macha rączkami.
 

Załączniki

  • 20190308_171713.jpg
    20190308_171713.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 74
Nie przejmuj się wcale :) moj mąż ma trudność z zapamiętaniem podstawowej daty, jaką są moje urodziny. Dzisiaj się śmiałam jak słuchaliśmy rano radia i mu przypomnieli o Dniu Kobiet ;)

Nie mam mu nic za złe. Absolutnie. Bo mi się zazwyczaj zdarza daty zapominać. Wolę jak o mnie pamięta i się troszczy przez cały rok [emoji4] zresztą pewnie nie w głowie mu nawet. Wzięłam wolne. Czekam aż się córeczka obudzi. Mam meeting z nauczycielką w szkole. Synek bywa problematyczny. I zaraz potem jadę do lekarza. Znowu plamię. I to tak na brązowo z bardzo ciemnymi, prawie czarnymi nitkami. Od wczoraj. Do tego ciagle zwracam.
 
Ano widzisz to dobrze mi się kojarzyło ale nie pamiętalam kto i co :D
Jakby nie było to my teraz też troche smarujemy [emoji14]
Oj Kasik to nie takie smarowania w by obgadać kogoś nie komentujemy ich treści, więc myślę że złe na nas nie mogą być ;)
@październikowe_love pięknie gratuluję, jak ja się nie mogę doczekać aż ja pójdę zobaczę dzidzie :)
 
Dziewczyny, jeszcze chcialam sie dopytać dlaczego uwazacie, ze jak sa mdłości to jest wszystko ok?Bo tak tu się przewijało takie stwierdzenie..te dziewczyny, ktore mialyscie puste jajo wam przechodzily mdłości?..mi niestety wtedy nie:(Nie miałam plamien tylko takie bole/skurcze bodbrzusza..No i bardzo zle przeczucia:(
A teraz właśnie bardzo dobrze się czuje, nic nie boli nie plamie.. tylko te wyniki :( z objawow mam mdlosci do wytrzymania, apetyt na wszystko, senność..ogolnie jest ok
Sylwia na internecie mozna znalezc info, ze te "zarzygane" ciaze czesciej koncza sie powodzeniem, to taki dobry objaw mimo calej niedogodnosci... Co nie znaczy ze te bezobjawowe z gory skazane na niepowodzenie czy cos [emoji16]. Ja w swojej pierwszej rzygalam do konca 8mc (ur w 36+2). To byl dramat! Weszlam po schodach na drugie pietro - kibelek, jazda autem - worek, nie taki zapach - kibelek. Teraz mnie tylko mdli, ale nie rzygam...
 
Nie mam mu nic za złe. Absolutnie. Bo mi się zazwyczaj zdarza daty zapominać. Wolę jak o mnie pamięta i się troszczy przez cały rok [emoji4] zresztą pewnie nie w głowie mu nawet. Wzięłam wolne. Czekam aż się córeczka obudzi. Mam meeting z nauczycielką w szkole. Synek bywa problematyczny. I zaraz potem jadę do lekarza. Znowu plamię. I to tak na brązowo z bardzo ciemnymi, prawie czarnymi nitkami. Od wczoraj. Do tego ciagle zwracam.
Mi kiedyś położna powiedziała że jak brązowa to stara gorzej jak jest żywo czerwona. Bierzesz jakiś progrsteron?
 
Hej. Dziś pierwsza wizyta u lekarza. Niezbyt udany prezent na dzień kobiet, bo ciąża jest zagrożona. Niestety mialam plamienia i dziś akurat w trakcie wizyty się nasiliły. Serduszko bije 6+1, dostalam luteinę dopochwowo dwa razy dziennie i mam leżeć. No ale już znam historie, że luteina nie pomogła, więc zobaczymy. Nerwy są. Dodatkowo po kilku godzinach od pierwszej tabletki mam straszny ból głowy. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, żeby sprawdzić czy zarodek się rozwija...
 
Hej. Dziś pierwsza wizyta u lekarza. Niezbyt udany prezent na dzień kobiet, bo ciąża jest zagrożona. Niestety mialam plamienia i dziś akurat w trakcie wizyty się nasiliły. Serduszko bije 6+1, dostalam luteinę dopochwowo dwa razy dziennie i mam leżeć. No ale już znam historie, że luteina nie pomogła, więc zobaczymy. Nerwy są. Dodatkowo po kilku godzinach od pierwszej tabletki mam straszny ból głowy. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, żeby sprawdzić czy zarodek się rozwija...
A czemu zagrożona? Nie nastawiaj się źle :) ja wczoraj czułam się tragicznie po pierwszych dawkach duphastonu, jakby mi ktoś w łeb walnął. Dziś jest dużo lepiej, może u Ciebie też tak będzie!

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry