reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Współczuję takich problemów przy okresie.a myślałam,że u mnie jest ciężko,zazwyczaj to dzień dwa wyjęty z życia chociaż po porodzie jakby mi odpuściło. Kciuki za dobre samopoczucie w ciąży :)
Dzieki ;) Od wielu osób słyszę, że po porodzie bóle menstruacyjne nie są już tak drastyczne. Bardzo na to liczę i przy okazji mam nadzieję, że dzidziuś to chlopiec i na mnie skończy się męka w naszej rodzinie :D
 
reklama
Dzieki ;) Od wielu osób słyszę, że po porodzie bóle menstruacyjne nie są już tak drastyczne. Bardzo na to liczę i przy okazji mam nadzieję, że dzidziuś to chlopiec i na mnie skończy się męka w naszej rodzinie :D
No nie wiem, moje po dwójce dzieci nadal są mega mocne, tak że muszę pierwsze dwa dni spędzać na mieszance ketonalu z ibuprofenem. Mam mocne tyłozgięcie, które się nie wyprostowało, ani po jednym, ani po drugim.
Ale wiesz.. może u Ciebie będzie inaczej [emoji3526]
 
@Loli05 loli też sie boje poronienia, każda sie boi. Duży wpływ na nasz strach a co za tym idzie kiepski nastrój mają hormony ;)
@Reinaquemira ponoć po porodach łagodzą sie miesiaczki, czego Ci życze ! ;) biedne kobiety muszą się męczyć ;(
@Czoperka kochana a w jakim wieku Ty masz chłopców? Sie zastanawiam wlaśnie
 
(7+6)
Cześć wszystkim.
Ja dziś ciąża bezobjawowa. Jedynie czuje podbrzusze ale to norma. Ma ktoś dziś wizytę? trzymać za kogoś kciuki ?;p
Ja rodziłam naturalnie. 2 dni się męczyłam w szpitalu z bólami z krzyża ale zero rozwarcia.Wody mi odeszły poczas masażu szyjki. W 3 dobie o 8rano podali mi kroplówkę i urodziłam o 12:40. Przez te 3 dni myślałam że pozabijam niektóre położne ale jakoś przeżyłam . Sam poród jak już się zaczęło wspominam miło :p
Mąż dzielnie koczował przy mnie :)
 
Witajcie!
Czy mogę do Was dołączyć?
Wczoraj robiłam test i wyszły 2 piękne kreseczki a dziś robiłam betę.... Z obliczeń wychodzi mi termin na 30 Październik.
Pozdrawiam

Cześć, gratulacje! :) Myślałam że tylko ja będę tu z takim późnym październikowym terminem, super :) dziewczyny to już daleko z przodu :) mi wychodzi 30/31.10
 
(7+6)
Cześć wszystkim.
Ja dziś ciąża bezobjawowa. Jedynie czuje podbrzusze ale to norma. Ma ktoś dziś wizytę? trzymać za kogoś kciuki ?;p
Ja rodziłam naturalnie. 2 dni się męczyłam w szpitalu z bólami z krzyża ale zero rozwarcia.Wody mi odeszły poczas masażu szyjki. W 3 dobie o 8rano podali mi kroplówkę i urodziłam o 12:40. Przez te 3 dni myślałam że pozabijam niektóre położne ale jakoś przeżyłam . Sam poród jak już się zaczęło wspominam miło :p
Mąż dzielnie koczował przy mnie :)
To chyba byłaś zmęczona po 3 dniach porodu co ? Aż mnie dreszcz przeszedł :) choć moje porody kolorowe nie były i też długie ale nie 3 dni ;)
 
Witam się i ja. Przy drugim talerzu pomidorowej... [emoji15] tak mi zupy wchodzą. A od popołudnia już mi nic nie wchodzi.

Co do ciuchów ciążąwych to góra bez problemu. Lubię luźne ciuchy więc właściwie wszystkie z szafy nadają się na, ciążę ;) ale z dołem gorzej. Jestem szczupła, lubię obcisłe dżinsy i ledwo brzuch zacznie odstawać to od razu mi w nich źle. Więc spodnie muszę sobie kupić. A z kolei po porodzie na odwrót :D w spodnie wchodziłam od razu za to z kolei góra musi być przystosowana do karmienia [emoji5] w lecie luzik, ale karmienie w zimowych swetrach nie należy do najwygodniejszych [emoji14]
Mnie tezteż zupy ciągną na potęgę. Nie mogę się doczekać aż powiem mamie o fasolce- bede miala catering :D hahaha
A Wy juz komunikowalyscie oficjalnie? Czy nadal wybrani? U mnie wie oczywiscie mój luby (wczesniej niZ ja mialam objawy mowil ze na bank to juz :p), siostra i rodzice mojego :) a ja tak sie boje czy wszystko ok ze czekam z ogloszeniem moim...
 
reklama
Klaudia trzy dni się meczylas?! :o omg nieźle.. Współczuję.. Dobrze, że mąż Cie cały czas wspierał..

Dorzynka u mnie już spora część rodziny powiadomiona i w pracy niektórzy :)
 
Do góry