reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Czesc Dziewczyny.
Przeczytałam cały watek wiec moge sie w koncu przywitac. Przede wszytskim gratuluje i trzymam za was kciuki:)
Mam 38 lat jedna corke na stanie 11 lat i fasolke z terminem na 1.10. z om
Do tego doloze dwa poronienia w tamtym roku:(
Od poczatku jestem na L4 z racji plamienia po pierwszym badaniu.
11 lutego moje winogronko(z apki sciagam:)) mialo 95 mm i serduszko slicznie bilo. Mam nadzieje ze dalej tak jest. Stres jest przeogromny wizyta nastepna 4 marca.
 
reklama
Czesc Dziewczyny.
Przeczytałam cały watek wiec moge sie w koncu przywitac. Przede wszytskim gratuluje i trzymam za was kciuki:)
Mam 38 lat jedna corke na stanie 11 lat i fasolke z terminem na 1.10. z om
Do tego doloze dwa poronienia w tamtym roku:(
Od poczatku jestem na L4 z racji plamienia po pierwszym badaniu.
11 lutego moje winogronko(z apki sciagam:)) mialo 95 mm i serduszko slicznie bilo. Mam nadzieje ze dalej tak jest. Stres jest przeogromny wizyta nastepna 4 marca.
7+6
Witaj mamy podobny termin. Trzymam kciuki żeby było dobrze.
Ja powiem dopiero po badaniach prenatalnych. Na razie nie chce mówić bo różnie może być i nie chce później każdemu tłumaczyć że się nie udało.
 
Ja dopiero powiem rodzinie tak w 10 tygodniu, żeby nie zapeszać... szczerze bardzo się cieszymy z partnerem mimo że trochę nas ta ciąża zaskoczyła. A mimo ze mieszkamy sami w innym mieście to boje się reakcji mojej rodziny bo pewnie będzie strach ze nie skończę studiów ( jestem teraz na 1 roku), ze to trochę za wcześnie .. Czy jest tu jakaś mama, która urodziła w wieku 21 lat ? ;)
Ja w pierwszej mialam 19 ;)
 
@Agata_20 ja miałam 19 lat jak urodziłam pierwsze dziecko ;)
@akrimjoch gratulacje ;) to chyba upragniona fasolinka :) trzymam kciuki aby wszystko było dobrze!
@Carenik no kurde jaki pech :/ no miejmy nadzieję, że po weekendzie, a w tedy będzie ponad 6 tydzień i bedzie serducho być może ;)
 
8+1
Dzieki dziewczyny. Upragniona upragniona. :) Czlowiek glupi byl i mu sie zawsze wydawalo ze jeszcze czas i tak zlecialo tyle lat.
U mnie rodzina juz wie z racji szybkiego L4. W pracy szefowa i dwie kolezanki ale podobno domysly kraza niezle:DD
 
reklama
Do góry