reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dzień dobry
Ja właśnie pije kawę i wstawiłam mięso będzie gulasz dziś ;)
Słabo się dziś czuję, jak przyjechałam ze żłobka rano to poszłam spać i wstałam godzine temu a jeszcze bym leżała to chyba przez tą pogodę wczoraj słoneczko a dziś pochmurno :(

Ja samo cc nie wspominam najgorzej wiadomo łatwo nie było i bolało ale do wytrzymania
@kasik90 mi melego pokazali po wyciągnięciu i kazywali całować ;)
Ogólnie wstałam po 8 godz mój mnie myl a potem pielęgniarka ubierala
w ogóle to stwierdziłam wczoraj ze nie wytrzymie 3 tygodnie do następnej wizyty w oczekiwaniu na serduszko i się zapisałam dodatkowo na NFZ na 27 lutego czyli za tydzień :) ile się pierwsze naszukalam gabinetu żeby miał w środku usg :D bo u nas często na fundusz usg w osobnym pomieszczeniu i zapisują później dopiero
 
reklama
Witajcie!
Czy mogę do Was dołączyć?
Wczoraj robiłam test i wyszły 2 piękne kreseczki a dziś robiłam betę.... Z obliczeń wychodzi mi termin na 30 Październik.
Pozdrawiam
 
IMG_20190219_142543.jpg
 
Ja w ogole nie czuje ze w ciazy jestem. Cycki tylko mnie bolą, wzdęcia mam.
Termin z OM na 18 pazdziernika [emoji173] USG jeszcze z widoczna ciaza nie mialam.
 
Ja dzis bez mdlosci ale glowa mnie boli...wam tez sie zdarza w ciazy? Bolal mnie brzuch cala noc,i jakbym miala te mdlosci cholerne to bym sie mniej stresowala bo to zawsze jakis objaw...
 
Ja dzis bez mdlosci ale glowa mnie boli...wam tez sie zdarza w ciazy? Bolal mnie brzuch cala noc,i jakbym miala te mdlosci cholerne to bym sie mniej stresowala bo to zawsze jakis objaw...
7+6
Loli ja z moim bólem i moją paranoją sprawdzam czy mnie piersi bolą. A Ty masz jakieś jeszcze objawy poza mdlosciami?
 
reklama
Do góry