reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

u mnie nie jest dobrze :( beta wzrosla dzisiaj tylko minimalnie :( z 91 na 109 a juz ostatnio nie rosla jakos super + to plamienie dzisiaj
raczej nic z tego nie bedzie :( :(
Trzymajcie sie dziewczyny zycze bezproblemowych ciaz i wspanialych dzidziusiow :)
z sentymentu pewnie bede do was jeszcze zagladac i patrzec jak pieknie rosniecie :)
Oh szkoda,przytulam xx:(
 
reklama
Życzę powodzenia i 3mam kciuki ;)

Mam do was pytanie, czy na tak wczesnym etapie ciąży, juz czujecie spuchnięte podbrzusze ? I jak leżycie na brzuchu to macica jest duża i ogólnie macie już większy brzuch,? Ja widze ròżnice już. Szkoda, myślałam że to później nastąpi.
 
Życzę powodzenia i 3mam kciuki ;)

Mam do was pytanie, czy na tak wczesnym etapie ciąży, juz czujecie spuchnięte podbrzusze ? I jak leżycie na brzuchu to macica jest duża i ogólnie macie już większy brzuch,? Ja widze ròżnice już. Szkoda, myślałam że to później nastąpi.

Ja mam wrażenie spuchniętego brzuszka już ze 2 tygodnie. Ale od wczoraj za to czuję się prawie normalnie więc nie wiem czy wszystko ok... a do wizyty przeklęte 8 dni...
 
Babydust, przykro mi :(

Matkaroku, no ja już ostatnio o tym pisałam. Może jak leżę na brzuchu to nie, ale jak siedzę w obcisłych spodniach to czuję dyskomfort, uciska mnie i muszę guzik rozpinać. Też jestem załamana że to już...
 
reklama
Do góry