reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

U mnie nie ma dni wolnych. Od poniedziałku do piątku pracuję. A do tego mam taki mały biznes, który właśnie zaczyna się rozkręcać. Jak dzieci pójdą spać zasiadam zazwyczaj przed komputer. Ostatnia się kładę i pierwsza wstaję. Chociaż teraz mąż bardzo mnie goni do odpoczynku. Wczoraj np kompletnie olałam pewne sprawy a kasa praktycznie sama przyszła. Po całym stresie związanym z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, wizycie w szpitalu, badaniach, nie mam głowy na siedzenie przy komputerze.
 
reklama
Jak Wam mija weekend? Ja spędzam z teściową i jest ok, chociaż moje chłopaki dają popalić... nie wiem co w nich wstąpiło i non stop się kłócą [emoji30] tęsknię okropnie za mym chłopem. Przyjeżdża jutro wieczorem. A ja mam wtedy maraton Zumba i zobaczymy się późno :(
Kochana, im bardziej sie za mężem stęsknisz tym lepiej ;) szybko przez zumbe czas zleci ;)
 
U mnie nie ma dni wolnych. Od poniedziałku do piątku pracuję. A do tego mam taki mały biznes, który właśnie zaczyna się rozkręcać. Jak dzieci pójdą spać zasiadam zazwyczaj przed komputer. Ostatnia się kładę i pierwsza wstaję. Chociaż teraz mąż bardzo mnie goni do odpoczynku. Wczoraj np kompletnie olałam pewne sprawy a kasa praktycznie sama przyszła. Po całym stresie związanym z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, wizycie w szpitalu, badaniach, nie mam głowy na siedzenie przy komputerze.
Jejciu, a nie da sie jakoś zwolnić tempa? Mnie to przeraża. W poprzednim poście pisałaś że brzuch Cie boli, już wszystko ok ? Czasem trzeba zwolnić troszke, bo pośpiech za kaską często wykańcza ;(
 
Nie pamietam czy wzielam dzis zestaw witamin a w nich jest kwas foliowy,myslicie ze moge wziasc osobno kwas foliowy?nic mi nie bedzie jak wezme 800 zamist 400.nie pamietam kurde czy bralam ehh
Kwasu nie wezmiesz za duzo. Pomysl ze masz dawke 0.4mg a ja od gina mam 15mg!
 
Hej,ja sie w nocy obudzila i cos mi tak klulo po prawej stronie,troche plecy tez pobolewaly ehh teraz z drugiej sttony takie cos.oszalec idzie.dzis musze juz wyjsc z domu i sie rozerwac troche bo leze i leze i moze to tez za duzo
 
Loli, ja dziś miałam to samo w nocy.

Wy też sie tak ślimaczycie ? Ja mam od samego początku mokro i też po tym wiedziałam że to raczej ciąża. Ale zaczyna mnie to pomału wkurzać, np. Dziś w nocy, ból jajników, ból podbrzusza, jakieś skurcze i nagle ciepło i mokro. Ja już tak sie zestresowałam że mała bania. Ale nie było krwi a ból zaraz minął. I tak ciągle sprawdzam calymi dniami bo czuje to wszystko.
 
Matkaroku ja mialam duzo sluzu zaraz po ovu taki mleczny i po tym wiedzialam ze ciaza.ale teraz jest taki bardziej wodnisty przezroczysty bardziej i jest go zdecydowanie mniej niz wczesniej [emoji848]
 
reklama
Tak, nadmiar wydzieliny to ochrona przed infekcjami.
:)
U mnie w sumie najbardziej irytujacym objawem sa piersi. Nie dosc ze mam implanty ktore juz same w sobie sa ciezkie (65G) to jeszcze teraz nabrzmiale i bolące... Sutki pod dotykiem to żywh ogień!
Loli, ja dziś miałam to samo w nocy.

Wy też sie tak ślimaczycie ? Ja mam od samego początku mokro i też po tym wiedziałam że to raczej ciąża. Ale zaczyna mnie to pomału wkurzać, np. Dziś w nocy, ból jajników, ból podbrzusza, jakieś skurcze i nagle ciepło i mokro. Ja już tak sie zestresowałam że mała bania. Ale nie było krwi a ból zaraz minął. I tak ciągle sprawdzam calymi dniami bo czuje to wszystko.
 
Do góry