reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Hej dziewczyny nie wiem o co chodzi. Dzisiaj powinnam dostac okres. Od 2-3 dni boli mnie podbrzusze i plecy jak na miesiaczke. Wczoraj brazowe plamienie dzisiaj tez ale brak typowej krwi miesiaczkowej. Tak jakby okres chciał przyjsc ale nie mógł. Temp stoi w miejsu ani w gore ani w dol juz nie wiem co mysleć...
 
reklama
Może plamienie implantacyjne?
Hej dziewczyny nie wiem o co chodzi. Dzisiaj powinnam dostac okres. Od 2-3 dni boli mnie podbrzusze i plecy jak na miesiaczke. Wczoraj brazowe plamienie dzisiaj tez ale brak typowej krwi miesiaczkowej. Tak jakby okres chciał przyjsc ale nie mógł. Temp stoi w miejsu ani w gore ani w dol juz nie wiem co mysleć...
 
Hej dziewczyny nie wiem o co chodzi. Dzisiaj powinnam dostac okres. Od 2-3 dni boli mnie podbrzusze i plecy jak na miesiaczke. Wczoraj brazowe plamienie dzisiaj tez ale brak typowej krwi miesiaczkowej. Tak jakby okres chciał przyjsc ale nie mógł. Temp stoi w miejsu ani w gore ani w dol juz nie wiem co mysleć...
Miałam tak w pierwszej ciąży. Plamienie w dniu @. I bóle jak na @. Test zrobilam dopiero 5 dni po tym. Ciąża zakonczyła sie zdrowym synkiem ;) Ty robiłaś juz test no nie ?
 
Carenik, z cyckami mam to samo. Bolą jak cholera. I urosły troche. Ja mam rozmiar wklęsłe A. Nie no żartuje, ale deseczka ze mnie dość więc lekkie powiększenie to dla mnie plus;)
 
Carenik, z cyckami mam to samo. Bolą jak cholera. I urosły troche. Ja mam rozmiar wklęsłe A. Nie no żartuje, ale deseczka ze mnie dość więc lekkie powiększenie to dla mnie plus;)
Ja robiac biust bylam pewna ze juz dzieci nie bede miala. Zrobilam duze ale jeszcze za rada lekarza optymalne dk sylwetki. Teraz wygladam jak te baby co sobie na sile wciskaja w opor!! No i żyłki widoczne sie zrobiły... ;(
 
Miałam tak w pierwszej ciąży. Plamienie w dniu @. I bóle jak na @. Test zrobilam dopiero 5 dni po tym. Ciąża zakonczyła sie zdrowym synkiem ;) Ty robiłaś juz test no nie ?
Robilam 3 dni temu ale negatywny byl wcale nie bylam zaskoczona bo ostatnio w ciazy pozytywny zobaczylam 5 dni po spodziewanej miesiacze.
 
reklama
Moje piersi nigdy w ciazy nie urosly buuu. A moglyby troche [emoji41] bo tez taka deseczka i do tego flaczki po 3 dzieci. Ale za to kocham je jak karmie. Wtedy dopiero sa ladne [emoji23][emoji23] to dziecko bedzie karmione do 18stki [emoji1787][emoji1787]
 
Do góry