reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Paulina97, cóż..to stresujące ale musisz poczekać jeszcze te pare dni.

Carenik, na pewno nie jest aż tak źle. Nie jestem lesbijką ale uwielbiam cycate kobiety, może dlatego że sama ich nie mam ;) jedyne co na pewno musisz zrobić to kupić porządny krem na rozstępy i je smarować najlepiej kilka razy dziennie.
 
reklama
Hej dziewczyny nie wiem o co chodzi. Dzisiaj powinnam dostac okres. Od 2-3 dni boli mnie podbrzusze i plecy jak na miesiaczke. Wczoraj brazowe plamienie dzisiaj tez ale brak typowej krwi miesiaczkowej. Tak jakby okres chciał przyjsc ale nie mógł. Temp stoi w miejsu ani w gore ani w dol juz nie wiem co mysleć...
Paulina moze wlasnie nie przyjdzie [emoji6][emoji847] trzymam kciuki
 
Moje piersi nigdy w ciazy nie urosly buuu. A moglyby troche [emoji41] bo tez taka deseczka i do tego flaczki po 3 dzieci. Ale za to kocham je jak karmie. Wtedy dopiero sa ladne [emoji23][emoji23] to dziecko bedzie karmione do 18stki [emoji1787][emoji1787]
hahaha dla ciebie byłoby dobrze ciekawe co dziecko na to [emoji23]
 
Hs
Moje piersi nigdy w ciazy nie urosly buuu. A moglyby troche [emoji41] bo tez taka deseczka i do tego flaczki po 3 dzieci. Ale za to kocham je jak karmie. Wtedy dopiero sa ladne [emoji23][emoji23] to dziecko bedzie karmione do 18stki [emoji1787][emoji1787]
Haha też kocham moje cycki jak karmie :D i jak by sie dało to mogłabym jak najdłuzej ;)
 
Witam i ja :)
Wstałam dzisiaj o 4:39, już nie dała rady dłużej bo się mi chciało mega mocno siku no i już nie zasnęłam. Też mam mocny śluz.
Oczywiście rano zrobiłam test chyba już z 10 :rofl2: dwie kreski i nie ma odwrotu będzie dzidzia :-) :):-D:tak:
Wziąłam się za obcinanie psa i mi uciekł bo zrobiłam chwilę przerwy :rolleyes:
 
Hej :) Jestem i ja. Niespełna 30-letnia Asia. Co prawda termin konkretny niewiadomy, ale myślę, że październik jest realny. Chwilowo raczej więcej nerwów niż radości.
Ostatnia @ 21.12. W styczniu już czułam, że chyba "trafiona". Ogromny apetyt, mdłości, zmęczenie, ból piersi.
9.02 zrobiłam 2 testy- kreski wskoczyły ekspresowo :) Umówiłam się do gin. W międzyczasie miałam skurcze brzucha jak przy @. Myślałam, że to normalne.
12.02 wizyta u gin. Pęcherzyk 1,5 cm - na USG faktycznie skurcze, które odklejały łożysko. dostałam 2x1 luteinę i się uspokoiło. Kolejna wizyta 26.02 ... a ja się tak boję :( czy wszystko będzie dobrze...
 
Loli, ja dziś miałam to samo w nocy.

Wy też sie tak ślimaczycie ? Ja mam od samego początku mokro i też po tym wiedziałam że to raczej ciąża. Ale zaczyna mnie to pomału wkurzać, np. Dziś w nocy, ból jajników, ból podbrzusza, jakieś skurcze i nagle ciepło i mokro. Ja już tak sie zestresowałam że mała bania. Ale nie było krwi a ból zaraz minął. I tak ciągle sprawdzam calymi dniami bo czuje to wszystko.
Tak mam cos podobnego,czasem jak wstaje mam wrazenie ze cos lekko chlupnelo i ide do wc a tam w sumie nic takiego,wodnisty sluz.ja se mysle juz tyle razy mnie w nocy cos bolalo nie wiem czy odroznie niebezpieczny bol
 
Hej :) Jestem i ja. Niespełna 30-letnia Asia. Co prawda termin konkretny niewiadomy, ale myślę, że październik jest realny. Chwilowo raczej więcej nerwów niż radości.
Ostatnia @ 21.12. W styczniu już czułam, że chyba "trafiona". Ogromny apetyt, mdłości, zmęczenie, ból piersi.
9.02 zrobiłam 2 testy- kreski wskoczyły ekspresowo :) Umówiłam się do gin. W międzyczasie miałam skurcze brzucha jak przy @. Myślałam, że to normalne.
12.02 wizyta u gin. Pęcherzyk 1,5 cm - na USG faktycznie skurcze, które odklejały łożysko. dostałam 2x1 luteinę i się uspokoiło. Kolejna wizyta 26.02 ... a ja się tak boję :( czy wszystko będzie dobrze...
Witaj Dorzynka, jesteśmy w podobnym tygodniu, moja ostatnia @ 20.01 :) spokojnej ciąży i nie martw się na zapas :)
 
reklama
Hej :) Jestem i ja. Niespełna 30-letnia Asia. Co prawda termin konkretny niewiadomy, ale myślę, że październik jest realny. Chwilowo raczej więcej nerwów niż radości.
Ostatnia @ 21.12. W styczniu już czułam, że chyba "trafiona". Ogromny apetyt, mdłości, zmęczenie, ból piersi.
9.02 zrobiłam 2 testy- kreski wskoczyły ekspresowo :) Umówiłam się do gin. W międzyczasie miałam skurcze brzucha jak przy @. Myślałam, że to normalne.
12.02 wizyta u gin. Pęcherzyk 1,5 cm - na USG faktycznie skurcze, które odklejały łożysko. dostałam 2x1 luteinę i się uspokoiło. Kolejna wizyta 26.02 ... a ja się tak boję :( czy wszystko będzie dobrze...
Asia to raczej termin na sierpien bedziee :)))
 
Do góry