reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nika napisz mi wiek , skąd, termin porodu , płeć, i czy masz jakies dzieci tu.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t2d [emoji594]
 
Hej Nika!!
Lepiej późno niż wcale :-D
Tak, jednak podobno nie mam tej cukrzycy, ale zamierzam znów zacząć sie trochę sprawdzać, bo od kiedy nowy lekarz powiedział, że wyniki mam w porządku, to przestałam mierzyć ten cukier.

Dziewczyny jakieś opinie o wózkach bo chcemy 2 w 1 :
1. Adamex Vicco
2. Roan Bass Soft
3. Amelis Hugo
Nasze typy :)

Ja chce kupić Roana. Czekam tylko aż przyszła wzorniki materiałów do sklepu, bo ten który widziałam na wystawie był jakby cały zmechacony. Wyglądał na zniszczony, ale to taki materiał, nie żeby wózek był używany, czy cos. I facet w sklepie zamówił mi wzornik materiałów, jeśli będzie można zmienić materiał na inny, to biorę Roana. Jeśli nie, to kupię Bebetto tito.
Same dobre opinie czytałam o Roanie. W sklepie też go polecali, mówili że dobrze sie sprzedaje, nie ma na niego reklamacji, mają w razie czego dobry kontakt z firmą...
 
Na wózkach się nie znam,ale mogę Wam podpowiedzieć jak radzić sobie z infekcją,bo sama w 12 tygodniu dostałam przez luteinę. Ja stosowałam przez trzy dni globulki Gynazol i przez trzy tygodnie podmywałam się tantum rosa
 
Odnośnie
Dziewczyny jakieś opinie o wózkach bo chcemy 2 w 1 :
1. Adamex Vicco
2. Roan Bass Soft
3. Amelis Hugo
Nasze typy :)

Odnośnie wózków to zależy co jest dla Ciebie ważne. Ja wybierając wóźek kierowałam się przede wszystkim wielkością gondoli, gdyż wiedziałam że będę miała sporego bobaska. Moja corka urodzila sie prawie 4kg i dluga. Chcialam zeby wozek gleboki sluzyl mi jak najdluzej dlatego niektore firmy odrzucalam juz na starcie ze wzgledu na male gondole np Chicco mają malutkie...
Roan ma dużą o ile pamiętam. Ja kupiłam inglesina bo ma duże gabaryty.
Tak jak pisalam zalezy co jest najwazniejsze w wóźku.
 
Monia podaj mi dane do tabelki.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t2d [emoji594]
 
Monia dobrze pisze odnośnie wielkości gondoli też miałam dużego synka i dzięki temu, że wybrałam spora gondole udało nam się używać jej bardzo długo.

Ważne są jeszcze tereny po których chcesz jezdzic. Ja mam dookoła piękne lasy i tam często się wybieram z sąsiadkami to zawsze każda żałuje, że nie ma dużych pompowanych kół bo takimi wygodniej jeździ się w terenie. Za to gorzej po galeriach i sklepach .
 
Hej dziewczyny, ale dużo piszecie, ciężko nadążyć :-D suplementuje może któraś z Was magnez w tabletkach Magne B6? Mam niski poziom manezu, skurcze łydek, kołatanie serca, mój lekarz powiedział mi tylko ogólnie,żebym suplementowała, natomiast mam problem z dawkami. Wg ulotki dorośli biorą 6-8 tabletek na dobę ;-/ strasznie dużo mi sie wydaje, myślałam,że będę mogła raz dziennie tylko łyknąć.. Jakie dawki Wy bierzecie? A i jeszcze jedna rzecz, nie widzę tego zamkniętego wątku, na samym początku jak zostal utworzony to widziałam a teraz już nie mam dostępu (jestem w tabelce). Da radę coś z tym zrobic? ;-)
 
reklama
Cześć Talala6,ja od początku drugiego trymestru mam problemy z magnezem i najpierw przez trzy tygodnie brałam 1x1 maglek b6 i trochę wzrósł,później 2x2 magnefar b6 i znowu spadł,jak bym go wcale nie zażywała. Od tygodnia biorę slowma bez wit b6,bo ją mam w femibionie i nie chcę przesadzić. Slowmag zażywam 2 rano,jedna w południe i trzy na wieczór. Muszą być trzy godziny odstępu między preparatem z żelazem,czyli tak jak w moim przypadku femibionem;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry